Zaloguj się do konta

Wiadro z sitem do zanęt

utworzono: 2013/12/14 22:12
mmathias

witajcie. gdzie tanio kupic zestaw wiadro z sitem 4mm do zanęt??? [2013-12-14 22:12]

notaki

na alledrogo masz pełny wybór sit wędkarskiech  ( zapytanie "sito wedkarskie) w granicach 25-40 zł).
A wiadro.. czyżby zabrakło w tym kraju wiader po farbach, tynkach, klejach etc ?. Można nawet w firmie mieszającej tynki kupić nowe wiadro w granicach kilku zł.
No chyba, ze zalezy Ci na wymalowanym na nim logo, które zwiększa cenę przynajmniej czterokrotnie
[2013-12-14 23:13]

tojaartek

Ja kiedys mialem podobny dylemat. Czy potrzebuje wiadro strikto wedkarskie+sito. Kupiłem zestaw za jakies 70 zl sensasa. Do tej pory uzywałem takiego po farbie 20l. Moja decyzje przyspieszyl artykul wlasnie o wiadrach wedkarskich. Autor twierdzil ze te po srodkach chemicznych sie zwyczejnie nie nadaja, ten pierwotny zapach juz w nich zostaje. Nie wiem czy to prawda i czy to ma jakies znaczenie, ale uznałem ze jesli jednorazowo wydaje kilkadziesiat zloty na zanate, to stac mnie i na wiadro. Takie wiadro kupujesz na lata. Z perspektywy czasu uwazam te pieniadze za dobrze wydane. Pozdrawiam. [2013-12-15 19:34]

patryk-kociemba

witaj,
ja kupielem zestaw za ok 40 zl, w to wchodziło sito na wiadro 17l oraz wiadro 20 litrowe z leroy merlin za 6 zł (zresztą cały zestaw tego posiadam wiadra+ kocioł). Ja całość kupiłem za ok 80 zł wiec myśle ze nie dużo i takie rozwiązanie tobie proponuje.
pozdrwiam
[2013-12-15 21:04]

Najtaniej wyjdzie ci kupić przez internet gotowy zestaw, ponieważ można kupić na alegro fajny zestaw za nieduże pieniądze
[2013-12-27 23:00]

rafalg1

wiadro z pokrywą i miską jaxon to 60 zł a sito dobre twarde 38zł tanie za 25zł jest miękie i zle sie na nim przeciera zreszta wierz mi ze szybko sie rozsypie . wiadra po farbach napewno nie bo nie sa wielkosci sita i zaneta nie moze byc w nich wyrabiana a latem pokrywa naprawde sie przydaje  [2013-12-28 20:12]