Wiadomości Wędkarskie.

/ 45 odpowiedzi
pisaq

Ja czytam to co mi wpadnie w ręce :p
Jeżeli traktuje o wędkarstwie to jest OK :p
Generalnie "wszędzie mam daleko", a znalezienie jakiegokolwiek pisma o tematyce wędkarskiej jest dość trudne w mojej mieścinie więc kupuję co jest :p
Oprócz tego regularnie okradam szwagra z WW, które prenumeruje :p
Staram się go namówić na prenumeraty WP i WMH :p
Trza se jakoś radzić, nie? :p (2009/11/27 11:09)

pisaq

Że tak powiem - załatwić sobie szwagra to nie taka prosta sprawa.
A żeby jeszcze był wędkarzem to... nichuchu.
Szukać kobiety mającej brata-wędkarza to dość dziwna sprawa...
"Cześć, jestem Marcin, fajna jesteś i w ogóle, czy Twój brat może wędkuje?"
A mi się trafiło fartem, bo to wędkarz znalazł moją siostrę. Pisaqa dostał w gratisie :d (2009/11/27 12:58)

szaramysz

WW zacząłem czytać w 1995 roku i kupowałem każdy numer przez 5 lat. Potem WW podupadły. Teraz znowu coś drgnęło i są całkiem niezłe.
WŚ to dla mnie jak Super Ekspres. Dużo obrazków, treść gówniana, stronnicza. Tworzą głupie sensacje, by tylko przypodobać się klienteli.
WP czytam cały w godzinę. Za drogi i za mało stron. Nadrabia prostą fachowością, zrozumiałą dla każdego. Podoba mi się, że nie zapominają o historii wędkarstwa i biologii ryb.
WMH mam ze 2 numery i więcej nie kupię. Nic tu w sumie nie ma ciekawego dla mnie. (2010/03/27 18:59)

użytkownik13163

Dla mnie najlepszym miesięcznikiem wędkarskim są WW, kupuje je od roku i odnajduje tam wiele ciekawych rzeczy dla siebie. Udało mi się nawet kiedyś wygrać w jednym konkursie z tej gazety :) (2010/03/27 20:22)

Cinek96

WMH i WP :) Pozdrawiam (2010/03/27 20:27)

wojtas321

Ja zamawiam prenumerate Wędkarski Świat i jestem bardzo zadowolony :):):)Polecam (2010/03/27 22:00)

łysym

Dla mnie najciekawszą gazetą był Świat Spiningu. Ciekawy jestem ilu z Was pamięta jeszcze tę gazetę. Tam naprawdę można się było dowiedzieć wartościowych rzeczy na temat połowu różnych gatunków ryb, sprzętu i sposobów łowienia. O ile pamiętam przeistoczyło się to później w Wędkarski Świat i niestety wg mnie straciła ona swój profesjonalizm. Tak naprawdę brakuje na polskim rynku gazet specjalistycznych. Ja rozumiem(a może nie), że kasa robi swoje i wydawcy boją się ryzykować żeby nie stracić cennych złotówek.... ale przez to wszystko tracimy my wszyscy: wędkarze!!! Bo tak samo jak mnie nie interesuje metoda włosowa, tak samo karpiarza nie interesują woblery i blaszka.
Pozdrawiam wszystkich wędkarzy zarówno tych karpiowych jak i spławikowych, a na końcu tych biednych spingistów. (2010/03/28 00:30)

damian92

Czy w cene prenumeeraty WŚ czyli 19,50 na kwartał wchodzi równiez koszt przesyłki czy trzeba jeszcze go dodatkowo opłacić czy tylko normalnie 6,50 przy odbiorze? (2010/05/18 20:36)

pit

Łysym zgadzam sie z tobą w 100% że Świat Spinningu to była gazetka nr1 niestety była :( mama nadzieję że sie doczekam i wypuszczą na rynek coś podobnego dla zapalonych spinningistów :) (2010/05/20 14:57)

spines21

kupowałem  -WW,WŚ i WP.sprawdziłem też WMH.doszedłem do wniosku,że szkoda kasy.w WŚ bywały numery gdzie dwóch autorów zapełniało swoim artykułami o podróżach i swoich sukcesach prawie całą gazetę.WP też porzuciłem.na końcu przestałem kupować WW.wszędzie w koło to samo.jak zacząłem łowić karpie zaprenumerowałem Karp Max-a.to kwartalnik,tylko o łowieniu karpi i wszystkim z tym związanym.ponieważ jestem początkujący to szukam rad doświadczonych karpiarzy.a tam tacy piszą. (2010/05/20 20:43)

hubi

Kupowałem przez 5 lat WP potem Wś teraz sporadycznie coś kupuję. (2010/05/20 22:04)

pisaq

Pomysł z kwartalnikami dość trafiony. Rzadziej a konkretniej.
Czasami czytując WW mam wrażenie, że niektóre materiały zostały zamieszczone, żeby zapchać strony. Tak "na siłę", wiecie o co chodzi? I to powielanie, cały czas to samo.
O rubryce "Rekordy na kafelki" już nie wspomnę. Kontaktowałem się z Redakcją "WW" w tej sprawie, otrzymałem odpowiedź, która zmieściłaby się w wiadomości sms...
Do tego dochodzą śmieszne konkursy, tony reklam i propaganda PZW.
Chyba najlepszą literaturą wędkarską są stare książki w stylu "Wędkarstwo Jeziorowe" oraz blogi "Starej Gwardii Wedkuje.pl" (2010/05/20 23:10)

użytkownik31907

ja kupuje systematycznie ww i wedkarski swiat a od czasu do czasu wp i wmh (2010/05/21 08:43)

użytkownik37642

W.W. owszem ale inne komercyjne siety N.O. (2010/05/28 00:30)

użytkownik37642

siema mam podobny ból więc doszliśmy z kumplami do wniosku żeby czesac na koguta powiem więcej wyniki są bardzo zadawalające a nawet więcej (2010/05/28 00:44)

spines21

na Mietkowie został złowiony sandacz 126cm i 17,60kg.byłby to nowy rekord Polski.oficjalny rekord sandacza należy do p.Biegana i wynosi 109cm i 15,6kg.z 1980 roku.                                                  (2010/07/11 11:44)

kaban

Podobnie jak poprzednicy najmilej wspominam czasy kiedy pojawiał się Świat Spinningu(mam wszystkie numery)Obecnie po weryfikacji treści pozostałem przy WP i WMH.Pozdrawiam. (2010/07/12 07:42)

dany21

Według mnie najlepszy jest Wędkarski Świat, ciekawe artykuły i zdjęcia. A do każdego numeru z prenumeraty dostaje drobny prezent w postaci haczyków itp. (2010/07/12 09:56)