Wiadomości Wędkarskie a RAPR .

/ 115 odpowiedzi
tstaros

I będę wracał po każdym banie i będę wam wytykał wasze matactwa i układy, aż ktoś się wreszcie za was weźmie. 

Pseudonim: mewa65
Imię i nazwisko: Ewa M.
W portalu od: 2011-10-10
Ranga: Początkujący (20)
dodaj do znajomych napisz wiadomość

Ewka. Lubię wędkować z mężem.

To jak to z Tobą w końcu jest? Masz na imię Ewa a piszesz "będę wracał"? Czyżby kolega/koleżanka po fachu Anny Grodzkiej? ;-)

(2012/01/02 18:21)

użytkownik98202

A ten łajza forumowy znowu wszystkich obraża......... 

user znaczy masyf??????? Byłem tu wcześniej pod nickiem GOSH, ale mnie zbanowano za coś, teraz jestem z nickiem user i znowu jestem mastif, masyf, co jeszcze? Prosze moderatora albo admina o zablokowanie tego tematu, albo tego "sympatycznego" kolesia z niesympatycznym hobby obrażania forumowiczów.

(2012/01/02 18:24)

jurek

Mastiffa nie ma , będzie dostępny dopiero juto wieczorem , nie powiedzieli Ci tego koledzy ???

GHOSTMIR ile Ty masz kont i wciąż wracasz , raz jako Mirosław Kopeć , co jest zmyślonym nazwiskiem , nazywasz się Konopka , jeśli chcesz być na tym portalu stricte wędkarskim , to zajmij się wędkarstwem , a nie oszczerstwami .

P.S . Mastiff jako moderator był najbardziej zapracowanym człowiekiem i porządkował wszystko , aby ten portal był dobrze widziany nie tylko przez polskich wędkarzy ale też na całym świecie , szkoda , że nie może Ci odpisać , ale myślę że zmądrzejesz i będziesz pisał , jak kiedyś , dobre i pouczające opowiadania (2012/01/02 18:24)

użytkownik61658

już niedługo popisze takie oszczerstwa:))) (2012/01/02 18:29)

użytkownik93419

Ależ wiem meridianonku. Bo ty jesteś kimś, a ja dla ciebie nikim prawda? (2012/01/02 18:38)

użytkownik61658

Ależ wiem meridianonku. Bo ty jesteś kimś, a ja dla ciebie nikim prawda?

jesteś dla mnie wartościowym userem ale pod jednym warunkiem - szacunek dla wszystkich i bez obrażania .Pamiętaj możesz dyskutować, mieć inne zdanie ale bez przesady. (2012/01/02 18:44)

użytkownik93419

To dlaczego razem z miru i masyfem oraz innymi prowokujesz mnie do innych zachowań? Bo jesteś kimś lepszym? (2012/01/02 18:49)

withanight88

To dlaczego razem z miru i masyfem oraz innymi prowokujesz mnie do innych zachowań? Bo jesteś kimś lepszym?

Kiedyś byłeś ale choroby Cię zniszczyły... (2012/01/02 18:54)

roman76

yyyyy a co to ma wszystko do Wiadomości Wędkarskich a RAPR?bo jakoś po raz kolejny nie ogarniam,panowie idźcie w końcu na priv bo nudne się to zaczyna robić (2012/01/02 19:27)

szkarlupnia3

Czy ktoś, kto go zbanował bez ostrzeżenia, nie złamał czasem regulaminu tego szacownego forum? I z jakiego powodu tym razem?

(2012/01/03 07:25)

withanight88

Czy ktoś, kto go zbanował bez ostrzeżenia, nie złamał czasem regulaminu tego szacownego forum? I z jakiego powodu tym razem?

A który punkt mówi o takowym ostrzeżeniu? Ostrzeżeń to on dostał wiele zanim Ty się tu jeszcze zarejestrowałes.
A powód był , ten sam co zawsze. (2012/01/03 08:20)