Zaloguj się do konta

Wersminia - szczupaki

utworzono: 2012/10/17 12:45
miklas

witam wszystkich.....jedzie ktos ze mna na szczupaki na wersminie?? jutro wyjazd popołudniu, powrót sobota wieczor. 
koszty wyprawy na osobe: nocleg 30 zł x 2, łodka 15 zł za osobe jesli we dwoch(koszt lodki 30zł), koszt łowienia dziennego 30zł.
ponizej adres strony:
www.wersminia.pl
jesli ktos chce, prosze o kontakt na email: sprzedaz.biznes@gmail.com [2012-10-17 12:45]

bartosz-kluz

ja złowiłem tam pierwszego szczupaka 70cm pojechałbym tylko mieszkam w Bielsku- Białej i szkoła
[2012-10-17 13:59]

miklas

ja z torunia bede jechał:) a jak u ciebie wyniki w tym sezonie?? [2012-10-17 16:31]

Artur z Ketrzyna

Żebyś chciał wracać w Niedzielę to bym się z tobą umówił na wypad na szczupłego. Mam łódkę i na innym jeziorku (okolice, miejscowość Gierłoż). Ze szczupakiem różnie...
A, na Werszmini też płacisz za rybkę (którą chcesz zabrać)....
[2012-10-17 22:11]

p4bl0

Żebyś chciał wracać w Niedzielę to bym się z tobą umówił na wypad na szczupłego. Mam łódkę i na innym jeziorku (okolice, miejscowość Gierłoż). Ze szczupakiem różnie...

na wersminii nie placiz za zadne ryby,  szczupakow i okoni nie mozna tam zabierac gdyz jest to lowisko c&r
[2012-10-17 22:42]

Artur z Ketrzyna

na wersminii nie placiz za zadne ryby,  szczupakow i okoni nie mozna tam zabierac gdyz jest to lowisko c&r

Zanim się wypowiesz w jakimś temacie to zaczerpnij wiedzy, i zastanów czy głupoty nie palniesz.
Za rybkę którą złowisz i będziesz chciał zabrać tam się płaci, każda rybka ma swój cennik. No za płotkę nie zapłacisz...
Na tym łowisku wędkowałem jak należało do PZW, i gość mnie wkurzył jak je przeją bo to było jedno z moich ulubionych....

[2012-10-17 23:06]

p4bl0

Zanim się wypowiesz w jakimś temacie to zaczerpnij wiedzy, i zastanów czy głupoty nie palniesz.
Za rybkę którą złowisz i będziesz chciał zabrać tam się płaci, każda rybka ma swój cennik. No za płotkę nie zapłacisz...
Na tym łowisku wędkowałem jak należało do PZW, i gość mnie wkurzył jak je przeją bo to było jedno z moich ulubionych....

Lepiej sam poczytaj regulamin łowiska zanim się wypowiadasz. Na tym łowisku byłem już kilka razy i nie ma tam żadnych cenników... z resztą wejdź na strone łowiska to zobaczysz
[2012-10-17 23:47]

Tre-bor

Lepiej sam poczytaj regulamin łowiska zanim się wypowiadasz. Na tym łowisku byłem już kilka razy i nie ma tam żadnych cenników... z resztą wejdź na strone łowiska to zobaczysz

Dobrze piszesz.
Na Wersmini byłem 2 razy, bardzo piękne jezioro i okolica - podobało mi się. W 2011r w czerwcu połapałem rewelacyjne, w tym roku w sierpniu była totalna lipa. Trafiłem na totalne nieżerowanie ryb, na tydzień biczowania wody tylko jeden szczupak 75cm oraz trochę leszczy i płoci. Nic nikomu nie brało.
Żeby był tam lepszy dojazd w centrum Polski to bym bywał tam częściej.

[2012-10-18 11:57]

adrianek19921

kurcze ja chciałem się wybrać na te jezioro;) Moi znajomi jeżdżą i mają całkiem przyzwoite wyniki,szkoda że jedziesz kolego w tym tygodniu,za tydzień by mi lepiej pasowało;)no ale nic powodzenia życzę;) [2012-10-18 14:16]

jaraw

oczekuje relacji po powrocie polamania [2012-10-18 18:38]

jaraw

chyba szczupak go pod wode wciagnal bo slad po nim zaginal [2012-10-26 22:05]