Wersminia 2010 ... czy ktoś się wybiera?

/ 5 odpowiedzi
mam takie pytanko ... w zwiaku z tym ze jestem samoukiem - no moze nie do konca bo wedkuje.pl - czyli Wy ma tu swoj udzial ... chcialem zapytac czy ktos z Was sie nie wybiera w tym roku na Wersminie http://www.wersminia.pl/....chetnie bym sie podczepil .... ale spokojnie ...jestem w pelni wyposazony i chyba nie bede zbyt upierdliwy  jestem z Olsztyna wiec dojazd nie stanowi dla mnie problemu ... moze ktos by byl w poblizu na urlopie ... to moge zapewnic transport z olsztyna jest pare km ale nie ma tragedii ... takze bardzo chetnie potowarzysze.
u?ytkownik23540


Spojrzałem na cennik i na dewize  i podziękuje. (2010/07/01 22:00)

Norbert Stolarczyk


Pojedź do jakiegokolwiek ośrodka wczasowego na mazurach lub nawet w okolicach mazur podlicz koszty.  Zapłacisz a wszystko za połów z brzegu ośrodka za wynajem łodzi za kwaterę przewyższająca kwotę 50 zł za osobę, dopłatę okręgową nad jeziorem wytrzepanym z ryby przez kłusoli i rybaków, okaże się że nie będziesz wiedział co powiedzieć.
A jedyne wspomnienia to piękne krajobrazy, kilka wzdręg na koncie bo tylko to zostało w wodzie i pusty portfel.
Też do niedawna tak myślałem dopóki nie zrobiłem rozeznania w ofercie turystycznej na rok 2010, byłem w tym roku na Wersmini widziałem wszystko na własne oczy, standard pokoi jest tak wysoki że niektórzy w domach tak nie mają i pobyt jadąc większą grupą zamyka się w kwocie 40 zł za dobę/osoba.  Wrócę tam jeszcze w tym roku, choć nie mam zaplanowane kiedy. (2010/07/01 23:16)

Boberto


...wybieram sie tam i wybieram i wybrac nie moge ... norbiko1 a jakies sukcesy byly podczas poprzedniej wizyty ? (2010/07/02 11:16)