Wędzisko kleniowo-okoniowe

/ 29 odpowiedzi
Kamilo1981

łapcie dalej na delikatne kije zamiast żyłek nici a póżniej ryby pływają z woblerami wahadłówkami obrotówkami itp gdzie potrzebna jest finezja to być musi a jak ktoś mi napisał że wyciągnął klenia o masie 4 kg na wędkę o wyrzucie 10 gram i to na rzece to to ja muszę iśc do niego na lekcje bo łowie 30 lat z hakiem i smiać mi się chce z tego a cóż technika idzie do przodu nie tylko w elektronice może w metodach łowiena też pozdrawiam

tak jak kolega napisal, trzeba sie doszkolic albo wymienic bazarkowy poradziecki sprzet na cos lepszego. Proponuje zaczac od zylki lub plecionki i dobrego kolowrotka za 330zl mozna spro RED ARC kupic i jest rewelacyjny oraz dobry 2czesciowy kij. Ja wyciagnalem 6.13kg karpia jako przylow na wobka na kiju Catana CX 240UL w rzece i kij nie pekl a i karp nie zwial. Tyle ze chol trwal okolo 30min a i karp raz dwa wrocil do wody pluskajac ogonem tak mocna, ze mnie ochlapal do polowy. (2012/11/02 22:31)

duch czasu

do kolegi KAMILO 1981 nie będe komentował tego co napisałeś bo mi się chce smiać jesli idzie o sprzęt mój jak i wyposażenie to wybacz ale bedę skromny i nie bedę pisał co posiadam bo szkoda złów a łowie tak jak pisałem długo i dużo i mam troche okazów na końcie i wiem co ryba potrafi zrobić ze sprzętem w rzece a co w jeziorze jak sie łapie w wannie to problemy znikaja pozdrawiam (2012/11/11 08:24)

Kamilo1981

do kolegi KAMILO 1981 nie będe komentował tego co napisałeś bo mi się chce smiać jesli idzie o sprzęt mój jak i wyposażenie to wybacz ale bedę skromny i nie bedę pisał co posiadam bo szkoda złów a łowie tak jak pisałem długo i dużo i mam troche okazów na końcie i wiem co ryba potrafi zrobić ze sprzętem w rzece a co w jeziorze jak sie łapie w wannie to problemy znikaja pozdrawiam

Nie skometuje tego goscia, bo zeby zejsc do twego poziomu musialbym sie co najwyzej polozyc (2012/11/15 01:50)