Zaloguj się do konta

Wędzisko za 120 zł

utworzono: 2012/01/12 16:33
F4ZZ3R

Witam , jestem nowy jak widać , oczekuję rad od doświadczonych wędkarzy . Moje pytanie brzmi : Jakie wędzisko polecacie za 120 zł (nie dam więcej :] ) aha i musi być to spining . Mile widziane linki do allegro . [2012-01-12 16:33]

dizzy76

Kolego jedna rada pojedź do sklepu i weź kija w rękę zobacz czy Ci odpowiada, każdy ma swoje upodobania niekoniecznie odpowiadające Tobie.Ja kupowałem ostatnio spina 2,40 Mikado do 17 g, zapłaciłem 105 zł. Oglądałem kilka różnych kijków w tym przedziale cenowym i tylko ten mi podszedł:)A jak chcesz trochę taniej to zawsze możesz później zamówić przez neta, ale ja nie preferuję takiego rozwiązania choć grono kolegów będzie innego zdania. kije są bardzo delikatne w transporcie a jakiegoś tam kuriera nie będzie to obchodziło że to jest kij węglowy i będzie się walał po samochodzie, a wiadomo węglówki tego nie lubią.pozdrawiam  [2012-01-12 16:49]

kaziks403

Witam.

Na tak postawione pytanie, nie można udzielić sensownej odpowiedzi. Jedyna madra odpowiedź, jaka pcha się na usta

Kup sobie spining do 120 złoty !!!

Pytając trzeba pomyśleć o co pytamy i jakie dane musimy podać, aby odpowiedź uzyskać.

To na początek:

- koszt - do 120zł.

- gdzie łowię - woda stojąca-płynąca, z brzegu-łodzi-brodząc

- co łowię  - dominujące gat,ryb

- na co łowię - rodzaj i ciężar przynęty

- ciężar wędziska

- akcja wędziska

- dobór kołowrotka (ciężar)

Podaj te dane, a prawdopodobieństwo otrzymania sensownej odpowiedzi gigantycznie wzrośnie.

Ale nie spodziewaj się, że ktoś będzie Ci szukał wędek na allegro lub poda jaką należy kupić.

TO MOŻE BYĆ TYLKO TWOJA DECYZJA

Pozdrawiam

[2012-01-12 16:59]

F4ZZ3R

Dzięki za ,,mądre '' rady , i pytanie czy da rade multiplikator dołączyc do spina na jeziorko , przynęty to blaszki i twister'y . [2012-01-13 16:05]

kaziks403

Witam.

Da radę, pod warunkiem, że spin będzie z pazurem tzn. pod multika.

[2012-01-13 18:23]