Wędzisko za 120 zł

/ 5 odpowiedzi
Witam , jestem nowy jak widać , oczekuję rad od doświadczonych wędkarzy . Moje pytanie brzmi : Jakie wędzisko polecacie za 120 zł (nie dam więcej :] ) aha i musi być to spining . Mile widziane linki do allegro .
dizzy76

Kolego jedna rada pojedź do sklepu i weź kija w rękę zobacz czy Ci odpowiada, każdy ma swoje upodobania niekoniecznie odpowiadające Tobie.Ja kupowałem ostatnio spina 2,40 Mikado do 17 g, zapłaciłem 105 zł. Oglądałem kilka różnych kijków w tym przedziale cenowym i tylko ten mi podszedł:)A jak chcesz trochę taniej to zawsze możesz później zamówić przez neta, ale ja nie preferuję takiego rozwiązania choć grono kolegów będzie innego zdania. kije są bardzo delikatne w transporcie a jakiegoś tam kuriera nie będzie to obchodziło że to jest kij węglowy i będzie się walał po samochodzie, a wiadomo węglówki tego nie lubią.pozdrawiam  (2012/01/12 16:49)

kaziks403

Witam.

Na tak postawione pytanie, nie można udzielić sensownej odpowiedzi. Jedyna madra odpowiedź, jaka pcha się na usta

Kup sobie spining do 120 złoty !!!

Pytając trzeba pomyśleć o co pytamy i jakie dane musimy podać, aby odpowiedź uzyskać.

To na początek:

- koszt - do 120zł.

- gdzie łowię - woda stojąca-płynąca, z brzegu-łodzi-brodząc

- co łowię  - dominujące gat,ryb

- na co łowię - rodzaj i ciężar przynęty

- ciężar wędziska

- akcja wędziska

- dobór kołowrotka (ciężar)

Podaj te dane, a prawdopodobieństwo otrzymania sensownej odpowiedzi gigantycznie wzrośnie.

Ale nie spodziewaj się, że ktoś będzie Ci szukał wędek na allegro lub poda jaką należy kupić.

TO MOŻE BYĆ TYLKO TWOJA DECYZJA

Pozdrawiam

(2012/01/12 16:59)

F4ZZ3R

Dzięki za ,,mądre '' rady , i pytanie czy da rade multiplikator dołączyc do spina na jeziorko , przynęty to blaszki i twister'y . (2012/01/13 16:05)

kaziks403

Witam.

Da radę, pod warunkiem, że spin będzie z pazurem tzn. pod multika.

(2012/01/13 18:23)