Zaloguj się do konta

Wędzisko typu feeder - jaka firma

utworzono: 2008/09/28 13:10
Pinki

Planuję zakupić wędzisko typu feeder i chciałbym poradzić się co do firmy.
Proszę o poradę jeśli ktoś wędkuje i jest zadawolony ze swego sprzętu , potrzebuję nazwy firmy. Chodzi o wędzisko 3,60 do 120g. [2008-09-28 13:10]

Też chcę sobie kupić nowe wędki i kołowrotki. Firm produkujących dobry sprzęt jest na szczęście dużo i mamy w czym wybierać. Ja się długo zastanawiałem jakiej firmy wybrac sprzęt. W końcu wybrałem firmę ROBINSON. Zajrzyj na ich stronę znajdziesz tam katalog do ściągnięcia w PDF. Może będzie to, to czego szukasz. [2008-09-28 20:49]

Szalona

Polecam feedera Mikado T-Rex Havy Feeder 360 c.w. do 140. Mam go już od kilku lat i żadnych usterek , sama przyjemność z łowienia. Jeśli chodzi o cw to lepiej zawsze wybrać kijek o większych parametrach,bo nigdy nie wiadomo jakiego cięzaru trzeba bedzie uzyc... W zestawie znajdują sie 3 koncowki ,ktore pomogą Ci dopasowac się do zastanych warunkow - wiec takim wedziskiem można nawet łowić w jeziorze - stosując bardzo delikatną i czułą koncowke. Polecam ten kijek jest mocny i pozwala pewnie zaciac rybe,a do tego jest stosunkowo lekki i niejednokrotnie używałam go do polowow spinningowych.
Pozdrawiam [2008-09-29 12:04]

Wedrowycz

Cześć ja mogę ci polecić feedery firmy Konger nie są drogie a zarazem nie są tez awaryjne. Mam dwa takie kije jeden to Feeder carbomaxx Team czwarty sezon i sprawuje się rewelacyjnie oraz  Feeder carbo Spiral. Lekki solidny sprzęt w dosadnej cenie.
[2014-03-25 11:52]

Wedrowycz

Lekki solidny sprzęt w dobrej  cenie. przepraszam za zamieszanko ;-)
[2014-03-25 11:58]

Jędrula

Lekki solidny sprzęt w dobrej  cenie. przepraszam za zamieszanko ;-)

 

 

 

 

 

Autor chyba już po tylu latach znalazł swojego feedera :) No ale w sumie liczy się gest :)

 




[2014-03-25 12:05]

hudzik

Co do sprzętu firmy  " Konger " i jego pracy nie będę się  rozpisywał jedynie  dodam , że mój ojciec ma 2 feedery tej firmy , na które nie może narzekać . Jedyny minus to ich serwis , oddał w/w feeder  do serwisu ( uszkodzona przelotka ) i już na wstępie sprzedawca w markowym sklepie uprzedził , że może poczekać  nawet 2 miesiące , niestety upływa właśnie ten 2 gi miesiąc i wędka jeszcze dalej w serwisie. Dodam tylko , że był oddany po gwarancyjnie kołowrotek jaxona  ( luzy na korbce - praktycznie częsta usterka w tych modelach )  . Po tygodniu kołowrotek wrócił z zupełnie nową rączką . Moja rada ,  warto również zapytać w sklepie jak działają serwisy danej firmy , bo czasem przy usterce jesteśmy wyłączeni z wędkowania daną metodą na dłuższy czas , o ile nie mamy wędki zastępczej.
[2014-03-25 12:53]

89krzysztof

Dostaniecie po złotej łopacie za odkopanie tak starego tematu.
[2014-03-25 13:06]

Maly123

Co do sprzętu firmy  " Konger " i jego pracy nie będę się  rozpisywał jedynie  dodam , że mój ojciec ma 2 feedery tej firmy , na które nie może narzekać . Jedyny minus to ich serwis , oddał w/w feeder  do serwisu ( uszkodzona przelotka ) i już na wstępie sprzedawca w markowym sklepie uprzedził , że może poczekać  nawet 2 miesiące , niestety upływa właśnie ten 2 gi miesiąc i wędka jeszcze dalej w serwisie. Dodam tylko , że był oddany po gwarancyjnie kołowrotek jaxona  ( luzy na korbce - praktycznie częsta usterka w tych modelach )  . Po tygodniu kołowrotek wrócił z zupełnie nową rączką . Moja rada ,  warto również zapytać w sklepie jak działają serwisy danej firmy , bo czasem przy usterce jesteśmy wyłączeni z wędkowania daną metodą na dłuższy czas , o ile nie mamy wędki zastępczej.

Jaxon ma najlepszy serwis w naszym kraju tzn , dobry i szybki ;)

temat z 2008 roku więc kolega kupił już na pewno kilka feederków ;)

[2014-03-25 16:34]

Wedrowycz

No panowie macie racje temat stary ale uzytkownik nowy i wsumie nie zwróciłem uwagi na jego date. A zlota łopate poprosze przy nastepnej wyprawie na rybki, najlepiej powyżej 5kg :-) [2014-03-25 17:57]

sudercom

Mam od dwuch lat mokado golden feeder - CW 160 kilka szczytówek daje mozliwość dostosowania go do łowienia na wodach stojacych i płynacych, uzywam go do łowenia z metodą, z rurką, a nawet helikopterem na karpie - radzi sobie doskonale, drgania przekazuja sygnal bardzo dokładnie i trymajac go nie musze nawet patrzeć na szczytowke gdyż czuć branie w rekach :D 
wyrzucałem nim juz zesawy na znaczne odległosci o masie przekraczajacej te 160 gr. / szczytowki sa bardzo elastyczne kilka razy zdarzylo sie zachaczyć haczykiem o krazaki przy zarzucaniu i nic sie nie stalo poza mocnym wygieciem wedziska. 

od czasów jak kupilem tego feedera kolejne kupowane wedki (żywcówki bolonka bat) kupuje marki mikado - są ładnie wyknane - omotki, naklejki, korek czy pianka - i tu moja decyzja idzie ku piance - latwiej sie ja czysci, szybcij schnie i zachowuje dobry wyglad kolorystyczny z czarnymi wedkami ktore kupuje. 
Własnie sie zalogowałem na forum bo chce zapytac o zdanie forumowiczow o tanie karpiówki - http://allegro.pl/wedka-amberlite-medium-carp-3-60-3-25lbs-mikado-i4059776768.html wiem ze roznie kariarze piszą, ale patrzac na to jak dobrze wykonane sa moje inne wedki od Mikado ufam ze tez te mnie nie zawiodą.

[2014-03-27 09:45]