Wędzisko trociowe Dragon Millenium

/ 8 odpowiedzi
Zastanawiam się nad wyborem wędziska trociowego.  Może kupić dragona millenium seatrout a może dragona millenium pike. Wiem że ten drugi kijek nie jest ogólnie przeznaczony na troć choć może by wystarczył. Mniej by męczył rękę i przyjemniej by się wędkowało. Moim łowiskiem jest Ina i używam przynęt do 20 g. Może ktośma doświadczenie z tymi kijami. Mogę kupić droższy ale te wyglądają na przyzwoite.
khakiprichi


nie posiadam tych kijaszków,i styczności też nie miałem,
ja łowie głównie na Drawie na Inie byłem też i rzeka identyczna więc mogę polecić Shimano nexave 10-30gr 3metry tani w miarę lekki kijaszek trochę dolnik długi.Praca jak dla mnie w sam raz,ładnie czuć prace małych woblerów typu salmo butcher a duże wahadłówki nie wyginają go za mocno podczas prowadzenia pod prąd.
pozdro!!! (2011/03/17 18:41)

arekde


Wczoraj kupiłem Millenium Pike 2,7m 10-35g. Kupiłem go w porządnym salonie wędkarski we Wrocławiu gdzie pracują prawdziwi fachowcy (min. członkowie kadry Polski) i mam do nich pełne zaufanie, gdyż niejedno już u nich kupiłem i jestem bardzo zadowolnony. Łowię na Odrze i myślę, że ten kij będzie super. Dałem 204 zł choć kilka dni temu mieli targi i można było ten kij kupić za 150 zł!!!! Sprzedali w ciągu 2 dni 60 szt.

Jest dobrze wykonany, naturalny korek, po dokręceniu kołowrotka dłoń w całości spoczywa na nim więc jest ciepło ;-)

Jeszcze trochę i pośmigam z nim nad wodę......

(2011/03/17 19:12)

arekde


Aha! Zapomniałbym o najważniejszym!

Dokupiłem kołowrotek Shimano Catana ....nowość w kolorze czerwonym ;-)

Zatem pod kolor kija......chyba jestem trendy ;-)

(2011/03/17 19:24)

miszczunio


Mam identyczny zestaw. Tylko plecionke w kolorze orange:) (2011/03/17 20:11)

arekde


Kurde...to jesteś bardziej trendy...bo ja używam żyłek ;-( (2011/03/17 21:43)

miszczunio


To ty jestes passe:) (2011/03/17 22:16)

Kangur1979


Dragon Millenium Pike-dobry kij za dobre pieniądze...Przeznaczenie-patrz w nazwie...,chociaż jeśli ktoś go użyje na inną rybkę-szczupak się chyba nie pogniewa... ;) (2011/03/18 07:51)

gaudi xxxx


Kup model Sea Trout-wielkiej róznicy w komforcie łowienia nie odczujesz w porównaniu do modelu pike-a jak Ci siądzie coś dużego to zawsze przyda sie zapas wiekszej mocy kija-pozdrawiam (2011/03/18 09:00)