Zaloguj się do konta

Wędzisko spinningowe do 350 zł.

utworzono: 2018/07/01 22:01
BolekLolek

Witam wszystkich. Stary patyk już odszedł na przedwczesną emeryturę, więc czas chyba wymienić cały zestaw wędkarski :D. NIestety nie wiem jakiego kija do spinningu kupić do budżetu 300-350 zł. Łowię głównie szczupłego w leniwych rzekach (zawsze na plecionkę więc nie chcę fastów). Możecie również doradzić mi jaki kołowrotek kupić do 250-300 zł, a może dopłacić do kołowrotka a kupić tańsze wędzisko? Budżet na wędkę z kołowrotkiem to około 600-700 zł (700 to górna granica, nie do naruszenia). Dziękuję za wszystkie informacje, które mogą mi się przydać.
Pozdrawiam [2018-07-01 22:01]

Sith

DRAGON Moderate 10-30g, lub trochę lżejsze i krótsze7-25, spełniłyby Twoje wymagania, ale są nieco droższe niż zakładasz. [2018-07-02 07:22]

BolekLolek

DRAGON Moderate 10-30g, lub trochę lżejsze i krótszeÂ7-25, spełniłyby Twoje wymagania, ale są nieco droższe niż zakładasz.
https://allegro.pl/wedka-dragon-moderate-2-28-35-g-228-i7027666099.html A taka? Bo na allegro znalazłem własnie jakąś tanią aukcję tego dragona. I czy warto do tego brać kołowrotek Penn Slammer 560/Mikado Ace Hunter 8008, bo te dwa narazie najbardziej mi pasują.
[2018-07-03 21:34]

Sith

Jeśli odpowiada Ci długość, to bierz bez zastanowienia. Wszystkie wędziska z serii Moderate są na bardzo dobrym poziomie.
Dopóki nie zakochałem się w castingu, miałem i używałem 3-15g/305cm http://wedkuje.pl/n/dragon-moderate/86921
Co do kołowrotka nie wypowiem się, bo go nie znam, ale wiem że Slamerjest polecany. Do tego wędziska ograniczyłbym się do rozmiaru maximum4000. [2018-07-04 06:05]

Adi777

Kołowrotek to polecam Spro RedArc. Moim zdaniem jest lepszy od Zauber, z którym często jest porównywany. [2018-07-04 22:41]

Sith

Bardzo przyzwoity i nie drogijest KONGER Vectron. Używałem go w największym rozmiarze do wędziska 10-30g. Do tego Moderate z Allegropasowałby jak ulał. [2018-07-05 06:26]

SlawekNikt

Kolego slamer nawet w wersji 260 to taki mały kombajn ... :-) Natomiast 560 to już można na sumy śmiało używać :-) Jesteś pewien, że chcesz mieć przy wędzisku kręcioł ważacy ponad pół kilograma ? [2018-07-06 19:23]

SlawekNikt
MrPiskorz

a ja mam slammera tyle ze ta drozsza wersje (slammer III 3500) i co moge powiedziec.Bardzo dobry kreciol, przynety jakich uzywam to przynajmniej 10cm gumy na 15gr glowkach a zazwyczaj sa to przynajmniej 40gr wahadlowki.Jednak najczesciej lowie na sumowe wahadla 65-85 gram :). Zwykly slammer tez jest dobry wiec gdybys sie zdecydowac to na szczupaki bierz 360 [2018-07-06 23:31]

BolekLolek

Dzięki wszystkim :D Wędka i kołowrotek już zamówione, ale mam jeszcze pytanie, bo zdecydowałem się dokupić parę gumek. Mianowicie

• Berkley Ripper Pulse Shad 14cm
  • Berkley Ripper Pulse Shad 11cm
  • iSavage Gear Cannibal 12,5cm
A jako że zamawiam je przez internet chciałbym na tej samej aukcji dokupić główki. Jakie rozmiary będą najlepsze? [2018-07-07 19:04]

erykom

5/0-7/0 [2018-07-07 23:10]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia