Wędzisko firmy Konger opinie

/ 5 odpowiedzi
Proszę o wasze opinie na temat wędziska Konger graffiti Feder 360/150 Kture zostało umieszczone na zdjęciu

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

krystianxxp

Jedna rada zapytaj pierwsze o dostępność części zamiennych np. jak szczytówki, ja w swoim feederze Medalist po złamaniu 2 szczytówek( rzucanie miedzy drzewkami) przez ponad 2 miesiące nie mogę ich nigdzie dostać, a dzwoniąc do kongera mnie olali twierdząc iż współpracują tylko ze sklepami... :( (2013/07/15 09:59)

jamesbond

Mam pytanie, umiesz wyszukać firmę Konger, ale opinii o niej już nie? Było wałkowane MILIONY razy dlatego zalecam uważanie na lekcjach informatyki w podstawówce, bo tam powinni takich rzeczy uczyć. (2013/07/15 13:29)

kralza96

szukałem opinii na temat tego wędziska ale nie znalazłem ich a skoro nie masz zamiaru się wypowiadać i bronisz innym to zamknij tą szanowną twarz !!!!to jest do pana up i proszę dalej o dodanie własnych opinii o tym wędzisku i dodam iż bez problemu idzie dostać szczytówki  (2013/07/15 18:01)

perhfishing

Proszę o wasze opinie na temat wędziska Konger graffiti Feder 360/150 Kture zostało umieszczone na zdjęciu

Osobiście miałem kijek firmy konger, tyle że corral tele spin, i powiem że jak za te pieniądze to kij ok. Także jeżeli parametry Ci odpowiadają to bierz! (2013/07/15 20:28)

kralza96

można powiedzieć że prawie na 100% go wezmę czekam dalej na wasze opinie (2013/07/17 19:28)