Wędzisko do multiplikatora Team Dragon Big Bait MF

Witam. Nie bardzo wiedziałem w jaki dział to wkleić . Wiem że tematów o castingu jest mnóstwo . Zależy mi jednak na fachowym doradztwie wędziska pod konkretny model multika. 
Do maja już nie daleko, a  ofert używanych kijów mało . Postanowiłem wymienić swój kij dragona 2,7 14-35g na krótszy casting i zakupiłem multiplikatora TEAM DRAGON Big Bait MF250i do średnio ciężkiego spiningu ( przynęty max 45g ). Teraz się zastanawiam jakie wędzisko użyć do tego multika żeby dało się nim łowić uniwersalnie  przynętami max 45g . Myślałem że sprawa będzie prosta wybiorę coś z  serii dragon milenium i pikuś , a tu same jerki . Tą metodą na pewno będę łowił, ale ogólnie zależało mi na kiju którym da się łowić ciężką gumą , wachadłem ,  lub ciężka gumę z opadu .  No i powstał problem  brak uniwersalnych , dobrych kijów z ciężarem wyrzutowym do 50 gr .  Jedyny  dobry kij jaki znalazłem i się nadaje do wyżej wymienionych metod jest dragon guide select jig i jerk70 cast  18-70g w dwóch długościach. Cena jednak mnie odstrasza jak na kij który większość czasu przeleży oparty o burtę łodzi niż w ręku .  Widziałem też kije  jaxona i robinsona  takie do 40 gr ale  te kije  to pewnie obsłużą max 28gr .
Tak więc pytanie  jaki kij żeby obsłużył przynęty 15-50g zarówno gumy jak i woblery?
Pozdrawiam.