Wędzisko do metody odległościowej. Czy warto kupić

/ 7 odpowiedzi
Witam wszystkich mam zasadnicze pytanie co do wędziska, u ubiegłym sezonie używałem
bolonki 5,00 m do metody odległościowej zestawy  zmontowane wg zasad , nie zauważyłem znaczącej różnicy ,proszę o opinie czy warto kupować typową odległosciówkę czy pozostać przy bolonce .

Pozdrawiam:)))) 
u?ytkownik92385


Wiesz jednoznacznie nikt ci na to nie odpowie, bo nie znamy twoich preferencji ani dokladnie jakiej bolonki uzywales, gdzie najczesciej lowisz. Pytanie ktore zadales  moglo by rowniez brzmiec " mam kupic slipy, czy bokserki ". Sprecyzuj pytanie a wtedy ci pomozemy. (2012/01/31 16:35)

gregorgda


Głownie są to jeziora i kanały sporadycznie  Wisła okolice Przegalino koło gdańska a wędzisko to KONGER Carbomaxx Team Bolognese do 30 gram, długość: 480 cm (2012/01/31 20:04)

u?ytkownik92385


Jeśli lowisz na jeziorach i kanalach, to zdecydowanie odleglosciowka. Napewno dalsze rzuty spowodowane charakterystyka wedki, do tego kolowrotek z plytka szpula, cienka zylka, i napewno wiece ciekawiej bedzie ci sie lowic. Bolonke zostaw przyda sie na rzeki :) (2012/01/31 21:30)

gregorgda


Podziekował  

Pozdrawiam:))))) (2012/01/31 21:44)

sajanin7


Witam,

Zgadzam się z DjMaks że na jeziora i kanały to najlepsza jest odległościówka. Mam spore doświadczenie ponieważ jednocześnie łowię na odległościówkę i bolonkę (kolejno Mistrall 3,9m i York 5m). Używałem ich na wielu łowiskach i w różnych warunkach. 

Moja bolonka to raczej klasa z niższej półki i może jest zdecydowanie "za miękka" i z większymi rybami jest nie łatwo podczas holu. Noi oczywiście długość wędki. Generalnie często łowię pod drzewami lub gdzieś w krzakach na pomoście i trochę przeszkadzało w manewrowaniu. Dlatego w tym roku planuje zakup 2 odległościówki :-) Uwielbiam tą metodę

pozdrawiam

(2012/02/03 12:07)

macros111


Witam,

Zgadzam się z DjMaks że na jeziora i kanały to najlepsza jest odległościówka. Mam spore doświadczenie ponieważ jednocześnie łowię na odległościówkę i bolonkę (kolejno Mistrall 3,9m i York 5m). Używałem ich na wielu łowiskach i w różnych warunkach. 

Moja bolonka to raczej klasa z niższej półki i może jest zdecydowanie "za miękka" i z większymi rybami jest nie łatwo podczas holu. Noi oczywiście długość wędki. Generalnie często łowię pod drzewami lub gdzieś w krzakach na pomoście i trochę przeszkadzało w manewrowaniu. Dlatego w tym roku planuje zakup 2 odległościówki :-) Uwielbiam tą metodę

pozdrawiam

Zgadzam sie z Twoja opinia kolego,lowienie odleglosciowka,odpowiedni dobrze obciazony i wywazony wagler i jego czulosc to jest bajka.

Pozdrawiam.


(2012/03/01 19:55)

owczarki


Jeśli lowisz na jeziorach i kanalach, to zdecydowanie odleglosciowka. Napewno dalsze rzuty spowodowane charakterystyka wedki, do tego kolowrotek z plytka szpula, cienka zylka, i napewno wiece ciekawiej bedzie ci sie lowic. Bolonke zostaw przyda sie na rzeki :)
i ten gość zna sie na rzeczy o takie konkrety chodzi...pozdrawiam
(2012/03/25 14:12)