Zaloguj się do konta

Wędzisko do angielskiej odległościówki

utworzono: 2009/09/01 22:43
RobRa

Witam wszystkich.
Ostatnio udało mi się zarazić wędkarstwem całą moją rodzinę, łącznie z żonką :).
Końcowy efekt jest taki, że zostałem bez kija, bo do mojego przyzwycziła się małżonka, niech jej będzie na zdrowie. Nie pozostaje nic innego, jak kupić nowe wędzisko i tu pytanko do koleżanek i kolegów w większym doświadczeniem. Interesuje mnie kij match-owy, składający się z trzech elementów, długość 420, CW do 25-30 g. Coś porządnego, ale nie za kosmiczną kasę.
Proszę też o propozycję kołwrotka do tego wędziska.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,

Robert [2009-09-01 22:43]

Określiłeś z grubsza wędzisko, tylko nie wiem co dla Ciebie oznacza pojęcie "kosmiczna kasa". Nie wiem czy wolisz kołowrotek z przednim czy z tylnym hamulcem (matchowe zazwyczaj mają tylny). Wysłałem Ci wiadomość z linkami do kilku wędzisk i kołowrotków, które nie powinny rozpaść się na pierwszym łowieniu. Jednak najlepiej wędkę obejrzeć w sklepie, sprawdzić akcję, przykręcić kołowrotek i sprawdzić jak je wyważa. Pozdrawiam [2009-09-02 07:28]

bonek18

kosmiczna kasa.heh.Ja mam kija matchowego firmy Mitchel i jestem bardzo z niego zadowolony.420cm i 25-30gr wyrzutu.Polecam.kosztuje coś koło 200zł ale warty tej ceny:D [2009-09-02 14:38]

KYLON

Proponuję kijek Jaxon-Eternium 4,20 tak coś koło 200zł.Kolega kupił -bajeczka. [2009-09-03 17:47]