Zaloguj się do konta

Wędzisko do połowu karpi

utworzono: 2011/12/29 19:21
Szaman020280

Witam mam pytania co sadzicie o tym wędzisku ma ona służyć do połowu szczególnie karpi http://allegro.pl/gruntowka-jaxon-perseus-tele-carp-3-90m-100g-i2007503902.html
[2011-12-29 19:21]

FLO92

powinna byc dobra i sie nadać, ale czy nie lepiej kupic za te pieniądze wędkę częściową niż teleskop ?
[2011-12-29 19:30]

norka

Czemu nie,wędka dobra a teleskopy bywają czasami lepsze od częściowych ale ja za te pieniądze wolał bym jakieś mikado czy dragona bo Jaxon robi sprzęt masowo a nie na jakość to moje zdanie. [2011-12-29 20:36]

przem88

Witam

Zgadzam się z kolegą FLO92. Wędziska nasadowe mają zupełnie inne parametry (akcja, wytrzymałość), co prawda w transporcie troche uciążliwe, ale wynagradzają to nam już nad wodą :)

Pozdrawiam

[2011-12-29 20:45]

bednar14

Z teleskopów jaxona mogę ci polecić charisme i eternum znajomi maja i sobie chwalą a ja sam mam również.
[2011-12-29 21:11]

Niepolecam teleskopów jaxona miałem też karpiowy crystalis , dośc że ciężki to jeszcze pękł w pół na pierwszej wyprawie. [2011-12-29 21:45]

bednar14

Miałeś crystalisa  a nie polecasz jaxonów?? Jak nie miałeś styczności z innym seriami jaxona to czemu nie polecasz.
[2011-12-30 15:41]

Niepolecam bo dzisiejszy jaxon to bardzo słaba jakośc, pierwsze węglówki jaxona np: genesis to były bardzo dobre wędki , ale teraz jaxon bardzo podupadł jeśli chodzi o jakośc wędzisk , bo kołowrotków nigdy nie produkował dobrych. [2011-12-30 21:53]

Radek-c57

A jaxon to chociaż produkuje wędki czy sprzedaje tylko?
[2011-12-30 22:27]

bednar14

Niepolecam bo dzisiejszy jaxon to bardzo słaba jakośc, pierwsze węglówki jaxona np: genesis to były bardzo dobre wędki , ale teraz jaxon bardzo podupadł jeśli chodzi o jakośc wędzisk , bo kołowrotków nigdy nie produkował dobrych.



To tak jak ja bym napisał polecam bo dzisiejszy jaxon to bardzo dobra jakość... { i rzeczywiście takie jest moje zdanie, przynajmniej niektóre serie!Moje zdanie a nie jak w twoim przypadku, twoja wypowiedź zabrzmiała tak jak to ty byś odpowiadał w imieniu wszystkich wedkarzy i tak jak to ty byś produkował wędki jaxona! }...
[2011-12-30 22:36]

duszek83

jaxona wedki to naprawde loteria mam 3 i tylko z jednej jestem zadowoloty z tej pierwszej kupionej 6 lat temu kolejne stopniowo coraz slabsze wizyty w serwisie i tak dalej ale moze moje takie szczescie co do wedek to do konca sie nie zrazilem bo jak cos chce kupic to przegladam oferty tej firmy a jesli chodzi o kolowrotki to tez mam 2 i znow pierwszy ok a 2 całkowita klapa. wiec na 5 rzeczy 2 no 3 sa dobre. wiec ja tez proponuje mikado lub dragona bo jeszcze takich wedki i kolowrotki mam i nigdy nie mialem z nimi problemu [2011-12-30 22:55]

berthold

ale jaxon też tak samo jak inne firmy ma różne serie wędek jedna seria tańsza inne droższe  ja mam osobiście już 10 lat spinning z seri GENEZIS i powiem tylko jedno to jest wędka naprawdę dobrze zrobiona i jej praca to czysta finezja znacznie przewyższa mojego drugiego spinninga shimano KATANA ,,,tak że nie wsadzajcie wszystkiego do jednego wora  [2011-12-31 08:47]

Panowie mówiłem już że seria genesis to jedne z pierwszych węglówek jaxona były to jedne z najlepszych wędzisk w swojej cenie na rynku, teraz jest to jedna z najsłabszych firm produkująca wędki i kołowrotki, inny osprzęt mają bardzo dobry : stopery, haki, krętliki itd. Żeby nie było niejasności jest to tylko moje zdanie opatre na doświadczeniu  z wyrobami tej firmy, nikogo nie namawiam do niekupowania wyrobów tej firmy , każdy kupuje to co mu pasuje ja tylko wyrażam swoją opinię. [2011-12-31 12:16]