Wędziska spinningowe w przystępnej cenie propozycj

/ 3 odpowiedzi
witam mój wcześniejszy post to był kołowrotek spinningowy ale teraz potrzebuje porady z kijkiem:) nie wiem co i jak potrzebuje kija na szczupaka i okonka jak możecie to proszę o podanie wyrzutu spełniające kryteria.Pozdrawiam
daroman


Nie ma uniwersalnego kija jeśli chcesz łapać na spinning to musisz mieć najmniej dwa kije polecam kupić 0-15 g cw 10-30g cw ja mam shimano catana 5-20 cw który na okonie spisuje się nieźle i 20-60 g cw na większe rybki i też nie narzekam ale jestem początkującym spinningistą .Oczywiście od ciężaru wyrzutu nie zależy wielkość ryby jaką masz zamiar złapać. Ja częściej używam simano 5-20g cw i łapię na nią okonki i szczupak i sandacz też da rade. Simano kosztuje w granicach 160 zł .Jeśli chcesz kupić wędkę to do sklepu weź swój kołowrotek i popróbuj bo inaczej się rzuca z i bez kołowrotka a to ma znaczenie bo później nad wodą możesz się nabawić bólu pleców. (2009/07/11 11:13)

kielon39


temat do usunięcia:)dziękuje (2009/07/11 11:36)

u?ytkownik20737


Wiec tak chodzi ci o spinner aby mozna bylo nim lowic szczupaka i okonia .
Ja posiadam wedke Kongera World Champion Turbo cw. 7-21 jest to bardzo dobry kij zarowno na szczupaka jak i na okonia . Z latwoscia rzucam nim 8 -10 cm guma jak i na 5 cm woblerki i male obrotowki . Ja go kupilem dwa lata temu za 270zl teraz jest napewno tanszy . Polecam zobacz go a jak masz okazje to wez go do reki poniewaz to bardzo dobry kij. (2009/07/19 18:53)