Zaloguj się do konta

Wedkuje.tv

utworzono: 2014/03/12 08:04
redakcja

W tym sezonie będziemy regularnie dodawać przygotowane przez nasz zespół filmowy materiały video i tu pytanie do Was. O jakiej tematyce filmy chcielibyście oglądać.- krótkie porady dotyczące różnych aspektów wędkarstwa- relacje z imprez lub zawodów wędkarskich- prezentacje łowisk- wywiady z ciekawymi ludźmi związanymi z wędkarstwem
Czekamy na wasze opinie i propozycje. 
[2014-03-12 08:04]

Zionbel

W tym sezonie będziemy regularnie dodawać przygotowane przez nasz zespół filmowy materiały video i tu pytanie do Was. O jakiej tematyce filmy chcielibyście oglądać.- krótkie porady dotyczące różnych aspektów wędkarstwa- relacje z imprez lub zawodów wędkarskich- prezentacje łowisk- wywiady z ciekawymi ludźmi związanymi z wędkarstwem

Witam.Ja postuluję za :- krótkie porady dotyczące różnych aspektów wędkarstwa ( idealna opcja dla młodych wędkarzy)- prezentacje łowisk ( dobra opcja przy planowaniu urlopu )- wywiady z ciekawymi ludźmi związanymi z wędkarstwem ( zawsze coś ciekawego od nowych ludzi ) [2014-03-12 08:16]

Drakkinen

Ja głosuje za: 
- krótkie porady dotyczące różnych aspektów wędkarstwa- prezentacje łowisk

[2014-03-12 08:20]

Dragon00

- krótkie porady dotyczące różnych aspektów wędkarstwa- relacje z imprez lub zawodów wedkarskich

Ja glosuje na te 2-ie tematyki

[2014-03-12 08:24]

SVT

Prezentacje łowisk w całej Polsce Wywiady z ciekawymi ludźmi związanymi z wędkarstwem a najbardziej z Pawłem Mirecki. [2014-03-12 08:58]

Wedkarstwomazowieckie

Dla mnie to odpowiada  krótkie porady dotyczące różnych aspektów wędkarstwa [2014-03-12 11:24]

Rudi

Witam
Jestem za:
- poradami na temat różnych metod i sprzętu (z różnej półki cenowej - bo nie każdego stać na wszystko)
- łowiska (z tym, żeby większość to nie była komercja)
[2014-03-12 11:24]

RuchPalikota2

Witam.Ja postuluję za :- krótkie porady dotyczące różnych aspektów wędkarstwa ( idealna opcja dla młodych wędkarzy)- prezentacje łowisk ( dobra opcja przy planowaniu urlopu )- wywiady z ciekawymi ludźmi związanymi z wędkarstwem ( zawsze coś ciekawego od nowych ludzi )

dołączam się [2014-03-12 14:36]

roman76

- krótkie porady dotyczące różnych aspektów wędkarstwa- relacje z imprez lub zawodów wędkarskich- prezentacje łowisk

wywiady sobie daruję,jest już ich pod dostatkiem 
[2014-03-12 17:37]

Artur z Ketrzyna

Witam.Ja postuluję za : - krótkie porady dotyczące różnych aspektów wędkarstwa ( idealna opcja dla młodych wędkarzy) - prezentacje łowisk ( dobra opcja przy planowaniu urlopu ) - wywiady z ciekawymi ludźmi związanymi z wędkarstwem ( zawsze coś ciekawego od nowych ludzi )

dołączam się

[2014-03-12 19:55]

pmizera87

Filmy instruktażowe o różnych technikach łowienia. [2014-03-12 21:06]

Prezentacja łowisk to bardzo dobry pomysł. Oby wypalił!!!! [2014-03-12 21:09]

marciin 2424

To może być ciekawe :

- krótkie porady dotyczące różnych aspektów wędkarstwa ( idealna opcja dla młodych wędkarzy)- prezentacje łowisk ( dobra opcja przy planowaniu urlopu )- wywiady z ciekawymi ludźmi związanymi z wędkarstwem ( zawsze coś ciekawego od nowych ludzi )
[2014-03-12 21:45]