Zaloguj się do konta

Wedkuje.pl - kolejne zmiany

utworzono: 2012/02/03 20:14
Zibi60

Dobre ! Olu i Jarku trzeba mieć te "wejścia".
Mam ciekawszy artykuł na blogu od ponad pół roku, ale nie był "na okładce", więc zainteresowania brak. 
[2012-02-05 15:08]

Roxola

Zapoznałam się Zbyszku, również z tym artykułem Twojego autorstwa.
W krótkim artykule potrafiłeś opisać tak poważną kwestię,
którą lepiej nie można było ująć jak Ty zrobiłeś.
[2012-02-05 18:14]

Roxola

Edytować już nie mogę, więc kolejny post do Zbyszka :)
Proszę pisz więcej, bo wszystkie już kilka razy czytałam :)))
Szkoda, że ocenić mogę tylko jeden raz.
[2012-02-05 19:21]

JaroDaw

Mnie brakuje ikonki "Moja Poczta" przypiętej do górnego menu, tak aby przeglądając forum widzieć, że nadeszła nowa wiadomość. Czasem czekam na odpowiedź na prive i muszę non stop odświeżać stronę. Innym razem o nowej wiadomości dowiaduje się na następny dzień, mimo że szperałem w tym czasie po forum. [2012-02-06 11:17]

ryukon1975

Mnie brakuje ikonki "Moja Poczta" przypiętej do górnego menu, tak aby przeglądając forum widzieć, że nadeszła nowa wiadomość. Czasem czekam na odpowiedź na prive i muszę non stop odświeżać stronę. Innym razem o nowej wiadomości dowiaduje się na następny dzień, mimo że szperałem w tym czasie po forum.



To mamy tak samo.:)
Przed zmianami mogłem jeszcze usuwać posty w grupie,teraz nie idzie maszyna:) choć opcja jest.Więc jak ktoś wkleja 5 zdjęć a wejdzie tylko jedno, to cały wątek świeci pustymi postami.:)
[2012-02-06 11:31]

obcy91

Zgadzam się w 100%!
Ja jeśli czekam na wiadomość pw, to mam otwartą zakładkę swojego maila, dzięki temu wiem kiedy ktoś pisze, bo przychodzi mi powiadomienie na e-mail.
Troszkę jest to uciążliwe.

Tak na prawdę, to forum można byłoby troszkę przystosować pod użytkowników.
Osobiście, wprowadziłbym dużo zmian ułatwiających poruszanie się po stronie/forum.

Ale miejmy nadzieję że stopniowo zacznie się to zmieniać :)
[2012-02-06 11:34]

obcy91

Nie obrażając nikogo z właścicieli/redakcji wedkuje.pl, ale jeśli mieliby na tyle dobrego informatyka,sieciowca, to myślę że wciągu kilku dni daliby radę pozmieniać wiele rzeczy.
[2012-02-06 11:38]

Jedna zmiana powinna zagościć na blogach.  Zero klikania gwiazdek. Jak ktoś chce, to niech się wypowie. Ale zero ocen. Oceną powinien być komentarz. [2012-02-06 16:19]

Zibi60

Masz rację, chociaż nie wiem czemu służą gwiazdki. Ja po wklepaniu artykułu zawsze otrzymuję dyżurne jedynki od tych co mnie "bardzo lubią", a później konkrety. Nie wiem czym sobie zaskarbiłem to docenianie, staram się nikomu nie wchodzić w drogę, unikam kłótni, wszystkich traktuje koleżeńsko. Może mam "zakazaną mordę", przepraszam nie moja wina, to wina BOZI, TAKĄ MNIE STWORZYŁA. Chyba, że na forum są rasiści, którym się nie podobają moje poglądy... ale przecież nie mam aż tak skrajnych. Jak wszyscy by dmuchali w jedną trąbę to byłoby nudno.
Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących.
[2012-02-06 18:04]

ryukon1975

Masz rację, chociaż nie wiem czemu służą gwiazdki. Ja po wklepaniu artykułu zawsze otrzymuję dyżurne jedynki od tych co mnie "bardzo lubią", a później konkrety. Nie wiem czym sobie zaskarbiłem to docenianie, staram się nikomu nie wchodzić w drogę, unikam kłótni, wszystkich traktuje koleżeńsko. Może mam "zakazaną mordę", przepraszam nie moja wina, to wina BOZI, TAKĄ MNIE STWORZYŁA. Chyba, że na forum są rasiści, którym się nie podobają moje poglądy... ale przecież nie mam aż tak skrajnych. Jak wszyscy by dmuchali w jedną trąbę to byłoby nudno.
Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących.



To standard kolego Zbigniewie.:)
Tu każdy kto ma swoje zdanie,musi dostawać jedynki.
Jak wklejałem pierwsze zdjęcia i wpisy miałem wszystkie oceny niedużo poniżej 5.Potem po pewnej wojnie spadły teraz moja średnia to pewno około 3.Jednak jak tym ludziom to wystarczyło niech się cieszą.

http://labeo.wedkuje.pl/blog/index.php?ID=65855


Popatrz na tego bloga.Są tam pod dwoma pierwszymi artykułami kolegi Łukasza moje komentarze.Jeden z nich posunął się do tego że patrzył na mój blog gdzie coś napisałem i po mnie pisał opinię negatywną.Nawet tym z którymi rozmawiałem wstawiał jedynki.
Trzeba doinwestować w psychiatrów w tym kraju.:)

Niestety tacy ludzie (bo  ten to tylko przykład) tworzą tu innym opinię o.....
Ja do nich nie mam i nie będę miał nigdy żadnego szacunku.
Więcej nie napiszę bo mi szkoda na nich czasu.:)

[2012-02-06 18:18]

ryukon1975

http://www.wedkuje.pl/wedkarz,98343


Lub na skróty.
Wejdź kolego Zbigniewie w ten blog i przeczytaj wszystkie komentarze jakie wystawiła ta osoba..



[2012-02-06 18:35]

Zibi60

Moim zdanie źle myślisz, pisz, pisz, jeszcze raz pisz. Opisujesz kapitalnie swoje odczucia z wędkowania, a chyba o to tu chodzi na forum. Kilku malkontentów i rasistów nie może zburzyć zapotrzebowania na opowieści z nad wody, których tu potrzebujemy. Przestań zwracać uwagę na oceny (może Redakcja je zlikwiduje) one nie są adekwatne do zawartości wpisu. Wiesz, że oboje mamy całkiem skrajne pojmowanie działalności PZW, ale czy to jest powód żebym Cię tępił, poniżał czy prześladował. Wymieniliśmy poglądy i zostaliśmy portalowymi kolegami - przynajmniej tak mi się wydaje.
[2012-02-06 18:40]

ryukon1975

Kolego Zbyszku,gdybym zwracał uwagę na oceny to już dawno bym nic nie pisał.
Już wszelkie świadectwa dostałem.:)Jedynki mi nie straszne.
Co do tego że jesteśmy na portalu kolegami Masz oczywiście rację,ja potrafię zrozumieć że ktoś ma inne poglądy na dany temat i nie planuję rewolucji czy powstania przeciwko PZW.:)

Chciałem zwrócić tylko uwagę na jedno z wielu zklonowanych kont.Ja wiem kto to,ale jak pisałem nie warto tracić czasu.

[2012-02-06 18:56]

Diablo

http://www.wedkuje.pl/wedkarz,98343


Lub na skróty.
Wejdź kolego Zbigniewie w ten blog i przeczytaj wszystkie komentarze jakie wystawiła ta osoba..




Hefeed8

Przypomina Ci to coś:
Nie wiedzą biedne istoty że pałowanie moich artykułów i  bany mi nie straszne :)



robine


pała z wykrzyknikem * [2012-01-28 14:09]

robine


oczywiście pała z wykrzyknikiem *!  [2012-01-28 14:10]







[2012-02-06 18:58]

Krzysiu nie ma co się przejmować jakimiś leszczami czy krompami;) Tacy zawsze się znajdą, byleby komuś dokopać. A Twoje artykuły są naprawdę pomocne, w szczególności młodym stażem wędkarzom. Więc pisz i jeszcze raz pisz. Zresztą zawsze masz mnie, ja Ci zawsze zawyżę oceny;)
[2012-02-06 19:02]

ryukon1975

Krzysiu nie ma co się przejmować jakimiś leszczami czy krompami;) Tacy zawsze się znajdą, byleby komuś dokopać. A Twoje artykuły są naprawdę pomocne, w szczególności młodym stażem wędkarzom. Więc pisz i jeszcze raz pisz. Zresztą zawsze masz mnie, ja Ci zawsze zawyżę oceny;)



Nie dziękuję.:)))
Ja lubię jedynki świadczą o moim charakterze.:)
[2012-02-06 19:10]

Diablo

Pały niestraszne,dlatego teraz straszy nas na forum sądem.:))))))))))))))))

Raczej nie nas :)
[2012-02-06 19:21]

MASTINO

Pały niestraszne,dlatego teraz straszy nas na forum sądem.:))))))))))))))))




Nas? Uderz w stół.....? Ciebie tam gdzieś wymienił? A Ty masz coś do @meridianona? 
No i przekonasz się, że nie jest to straszenie :))))))))))))))))))))))))))))))))))


[2012-02-06 19:25]

jurek

Zwłaszcza , że niektórzy będą zeznawać przed Sądem Rejonowym
[2012-02-06 20:43]

KLEPA683

Normalnie strach się bać :) [2012-02-06 21:37]

covent

Zwłaszcza , że niektórzy będą zeznawać przed Sądem Rejonowym

Nie żebym się czepiał bo może się nie znam ale wydaje mi się, że najpierw sprawą zajmie się Policja bo to do niej zgłosił skargę Meridianon więc jeśli już ktoś będzie zeznawał to najpierw przed Policją (która ewentualnie skieruję sprawę do prokuratury jeśli uzna za zasadne) Meridianon nic nie napisał narazie aby komuś wytoczył proces z powództwa cywilnego z racji obrazy etc.
[2012-02-06 22:10]

obcy91

Jako autor tematu proszę o zaprzestanie sprzeczek i prowokacji!!!
[2012-02-06 22:45]

Kołowrotek kupiłem nowy, możemy pogadać o nim;), dragon destiny 1130i
[2012-02-06 22:47]

obcy91

Do tego są odpowiedni inne tematy!!!
Tam dyskutuj.
[2012-02-06 22:49]

Bernard51

Oczywiscie nie trzeba dac sie prowokowac zignorowac prowokujace wpisy i temat umrze smiercia naturalna
[2012-02-07 05:42]