Zaloguj się do konta

Wedkuje.pl - dlaczego?

utworzono: 2011/12/29 22:51

Temat taki jaki jest. Dlaczego wybraliście akurat ten portal i forum? Do zwierzeń, wspomnień, prognoz na przyszłość.

Jeśli chodzi o mnie, jest to moje drugie podejście po roku nieobecności, wcześniej, przez ubiegły okres jesienno-zimowy funkcjonowałem tutaj jako "pan janek", bo do uczestnictwa na portalu zachęcił mnie kolega, z którym łowię. Jednocześnie od podobnego czasu uczestniczę w życiu konkurencyjnego forum i mam porównanie. Może w formie podsumowania, co lubię, czego nie, co mnie bawi, a co żenuje. Po kolei.

1) Miło, że jest tu wielu amatorów naszego hobby, mniejsza o to, że mało który zanim założy nowy temat używa szukajki, każdy pyta o co chce, każdy odpisuje co chce i poleca SWÓJ sprzęt. Anarchia i samowola. Prócz tego trolling, kupa ludzi tu zarejestrowanych odpisuje na niektóre posty jakby była to sprawa życia i śmierci, ten brak dystansu budzi we mnie potwora. :)

2 i 3) Kontynuując poprzedni akapit, część osób bierze wszystko nazbyt poważnie, podnieca się bo ktoś coś tam napisał, próbuje krzewić jakiś na swój sposób pojmowany mesjanizm. Jak ktoś to nazwał, talibowie SSR i te sprawy, życie według martwych przepisów, czasem wychodzą z tego jaja, wszak jest to tylko i aż forum internetowe.

Podsumowując, jest tutaj fajnie ze względu na powyższe, jednocześnie funkcjonuję na innym forum, które współtworzą głównie ludzie młodzi, jest więcej luzu i atmosfera przeważnie przyjacielska (link dla zainteresowanych na PW), a tutaj lubię wejść, bo często jest "gorąco" i wynikają z tego niezłe historie. Tyle ode mnie. Taka tam garść luźnych przemyśleń. Pozdrawiam.

Proszę brać poprawkę na temat, gdyż pisząc go byłem pod wpływem alkoholu etylowego.

[2011-12-29 22:51]

Dlatego że z wedkuje.pl jest jak z Polską za PRLu: Najweselszy barak z całego obozu:))) Inne fora nie są tak luźne, otwarte i wesołe. A że czasem ktoś komuś nadepnie na odcisk lub walnie babola to nawet lepiej. Przynajmniej jest się z czego pośmiać.
Pozdrawiam
[2011-12-29 23:19]

kazik

Należę do tego portalu od początku i wiem że jest to jeden z pierwszych portali , na którym bywali ci co zakładali te inne . Tu się uczyli bycia na takim portalu . Przeżyłem nie jedną wojnę , nie jeden ban . Jest mimo wszystko najbardziej otwartym portalem , najmniej w nim cenzury i jednym  z największych . [2011-12-29 23:58]

fishtrace

Bo jest zima i mi sie nudzi a tu sie fajnie ludzie miedzy soba kloca ;) [2011-12-30 00:09]

Pomaga Mi tu wiele Osób i Ja pomagam innym, możemy sobie porozmawiać z całym gronem Kolegów wędkarzy :) [2011-12-30 12:28]

roman76

dlaczego?bardzo chętnie opiszę,zalogowałem się tutaj jakieś dwa lata temu,o portalu dowiedziałem się z jakiejś reklamy w magazynie wędkarskim,wszedłem żeby się poduczyć sztuki wędkarskiej i żeby poznać nowych ludzi zarażonych wędkarstwem tak jak ja ,no i w moim przypadku udało się ,ponieważ miałem zaszczyt poznać ludzi którzy mieli na tyle jaj żeby zamienić słowo pisane w czyny i zorganizowali zloty czy jak kto woli spotkania uczestników nad wodą ,miałem przyjemność być na dwóch spotkaniach i mam nadzieję być na następnych,pisałem to już wielokrotnie i napiszę jeszcze raz wielkie dzięki koledzy,obecnym i nowym użytkownikom życząc żeby mieli takie szczęście jak ja ,a nie żeby musieli czytać to co chorego się dzieje na tym forum ,pozdrawiam i połamania kija
[2011-12-30 15:49]

Artur z Ketrzyna

Dlaczego?
Bo ja wędkuję i lubię to robić, a jak wiadomo to portal dla wędkarzy. Dzielić się wiedzą i spostrzeżeniami, uczyć się od innych nowych technik i jak się nimi posługiwać, itd.

Dlatego że założyłem stowarzyszenie wędkarskie i chcę by tu za pomocą bloga (bo stronkę www jak dla kół nie chcą mi założyć) dzielić się maszymi osiągnięciami i planami, by pozyskać dla niego zwolenników.

Co fakt Redakcja a raczej właściciel tego portalu, nie wie że w jego szeregach jest sabotażysta. To on prowokuje swoim mataczeniem część drak, działa incognito i za jego czyny są obarczani niewinni ludzie. Może kiedyś go złapią i portal stanie się bardziej przyjazny i czytelny.
[2011-12-30 18:16]

zbynio5o

Myślisz Artur że w Redakcji ktoś sie nami bawi ?  to by wiele wyjaśniało jeżeli to prawda.
Sorry że nie w temacie :)
[2011-12-30 18:25]

Diablo

Myślisz Artur że w Redakcji ktoś sie nami bawi ?  to by wiele wyjaśniało jeżeli to prawda.
Sorry że nie w temacie :)

Tego jeszcze nie było Troll w redakcji :) ktos tu poplynął w osądach
[2011-12-30 18:29]

perwer

Dlaczego?
Bo ja wędkuję i lubię to robić, a jak wiadomo to portal dla wędkarzy. Dzielić się wiedzą i spostrzeżeniami, uczyć się od innych nowych technik i jak się nimi posługiwać, itd.

Dlatego że założyłem stowarzyszenie wędkarskie i chcę by tu za pomocą bloga (bo stronkę www jak dla kół nie chcą mi założyć) dzielić się maszymi osiągnięciami i planami, by pozyskać dla niego zwolenników.

Co fakt Redakcja a raczej właściciel tego portalu, nie wie że w jego szeregach jest sabotażysta. To on prowokuje swoim mataczeniem część drak, działa incognito i za jego czyny są obarczani niewinni ludzie. Może kiedyś go złapią i portal stanie się bardziej przyjazny i czytelny.

Artur piszesz bzdury ...
Daj przykład sabotażu ,mataczenia z ramienia redakcji...Artur lubie Cie jako kolegę z portalu i niejednokrotnie zgadzam sie z Twoimi opiniami ,lecz teraz uważam to że kompletna bzdura.
Nie ma mowy o sabotażyście w szeregach redakcji (jego właściciela ).
Prowokacje,zwady i kłótnie wywołują  te same osoby.Są banowane,ale co zrobić jak sie logują non stop na nowych kontach,obrażają redakcje ,użytkowników itd.
Znane są i co nieco o niektórych wiadomo prywatnie ...
Nie tędy droga Artur..
[2011-12-30 18:38]

zbynio5o

Artur, powiedziąłeś A, to i powiedz B .  Bo to są poważne zarzuty. I odbierz priv.
[2011-12-30 18:41]

Diablo

Artur pisze że sabotażysta jest w szeregach portalu a nie szeregach Redakcji... Źle zrozumieliśmy - uffff
[2011-12-30 18:46]

Arturze, sabotażysta w Redakcji?! Albo sporo wiesz albo trochę poniosła Cie ułańska fantazja. W każdym razie lepiej to wyjaśnij bo wszyscy są bardzo ciekawi a ujawnienie kreta było by zbawieniem dla portalu i nas wszystkich.
[2011-12-30 18:49]

perwer

Artur pisze że sabotażysta jest w szeregach portalu a nie szeregach Redakcji... Źle zrozumieliśmy - uffff

Cyt:Co fakt Redakcja a raczej właściciel tego portalu, nie wie że w jego szeregach jest sabotażysta. To on prowokuje swoim mataczeniem część drak, działa incognito i za jego czyny są obarczani niewinni ludzie. Może kiedyś go złapią i portal stanie się bardziej przyjazny i czytelny.

Księciunio ......a dam sobie spokój..nowy rok i życzenia...
[2011-12-30 18:52]

Diabełku Koledze Arturowi , przynajmniej z tego jak to ujął, na pewno chodzi o krecika w Redakcji a dokładniej otoczeniu właściciela:

"Co fakt Redakcja a raczej właściciel tego portalu, nie wie że w jego szeregach jest sabotażysta." [2011-12-30 18:53]

Diablo

Diabełku Koledze Arturowi , przynajmniej z tego jak to ujął, na pewno chodzi o krecika w Redakcji a dokładniej otoczeniu właściciela:

"Co fakt Redakcja a raczej właściciel tego portalu, nie wie że w jego szeregach jest sabotażysta."

A gdyby tak pogrubić ?

Co fakt Redakcja a raczej właściciel tego portalu, nie wie że w jego szeregach jest sabotażysta."
[2011-12-30 19:00]

Artur z Ketrzyna

Arturze, sabotażysta w Redakcji?! Albo sporo wiesz albo trochę poniosła Cie ułańska fantazja. W każdym razie lepiej to wyjaśnij bo wszyscy są bardzo ciekawi a ujawnienie kreta było by zbawieniem dla portalu i nas wszystkich.

Dlaczego tak wnioskuję że portal jest sabotowany ciut wyżej niż moderzy?
Bo nawet moderzy wkurzają się, że tytuły wątków na forum są zmieniane w tak beznadziejny sposób, i za to są oni obarczani przez userów. Bo pewne problemy niby stricto techniczne coraz częściej się tu pojawiają.
Chyba że się mylę i to jakiś dobry haker, który ma podobny portal i chce wyciąć konkurencję.

[2011-12-30 19:31]

"Co fakt Redakcja a raczej właściciel tego portalu, nie wie że w jego szeregach jest sabotażysta."

A gdyby tak pogrubić ?

Co fakt Redakcja a raczej właściciel tego portalu, nie wie że w jego szeregach jest sabotażysta."

Oj kombinujesz ale przyznaję że z klasą;) Tylko że Artur już wyjaśnił co mu leżało na sercu.
[2011-12-30 19:45]

Diablo

Dlaczego tak wnioskuję że portal jest sabotowany ciut wyżej niż moderzy?
Bo nawet moderzy wkurzają się, że tytuły wątków na forum są zmieniane w tak beznadziejny sposób, i za to są oni obarczani przez userów. Bo pewne problemy niby stricto techniczne coraz częściej się tu pojawiają.
Chyba że się mylę i to jakiś dobry haker, który ma podobny portal i chce wyciąć konkurencję.

A jednak się myliłem. Doszukiwałem się innego znaczenia bo nie wierzyłem że człowiek może być tak naiwny
[2011-12-30 19:47]

Andrzej66

Tutaj się zarejestrowałem bo jest tu moje koło wędkarskie. Po drugie zaczepek nie szukam. :) Po trzecie, jeśli ktoś o coś pyta, a umiem na to odpowiedzieć to odpowiem.:) Po czwarte jestem zarejestrowany na innym portalu jako "Andrzej228" (tak jakoś wyszło) To by chyba było na tyle. :-) Zdrówka w Nowym Roku życzę, a reszta przyjdzie sama. :)Andrzej. [2011-12-30 20:31]

Randal

Trafiłem na portal przez przypadek. Zostałem ponieważ lubię się pośmiać. [2011-12-30 20:45]

pokemon0225

No ja szukałem forum wędkarskiego, i nie żałuje że trafiłem na wedkuje.pl :)fajna,miła atmosfera i mili ludzie którzy chętnie pomagają , nie obowiązują tu ścisłe zasady , można się pośmiać ;)Pozdrawiam . [2011-12-31 00:04]

54ek

Cześć. Trafiłem w poszukiwaniu przepisów. Zostałem bo jest wesoło, koleżeńsko, rozmaicie. Pozdrowionka i samych naj... w Nowym ... [2011-12-31 00:35]

hubi

Trafiłem tu można powiedzieć na początku kiedyś to były klimaty masa ludzi sporo znajomości dziś jeszcze jestem ale starej kadry już nie widać a szkoda było fajnie pozdrawiam nowych i starych kolegów.
[2011-12-31 05:50]

Artur z Ketrzyna

Trafiłem tu można powiedzieć na początku kiedyś to były klimaty masa ludzi sporo znajomości dziś jeszcze jestem ale starej kadry już nie widać a szkoda było fajnie pozdrawiam nowych i starych kolegów.

Może będzie lepiej po tych zmianach co Redakcja wprowadza. Będzie w końcu jakiś regulamin i moderzy się zmienią. Bo to co tej pory tu się wyrabia zniechęca tych naprawdę cennych użytkowników tego portalu.
Pożyjemy, zobaczymy...

[2012-01-01 15:41]

Piotr 100574

dlaczego?bardzo chętnie opiszę,zalogowałem się tutaj jakieś dwa lata temu,o portalu dowiedziałem się z jakiejś reklamy w magazynie wędkarskim,wszedłem żeby się poduczyć sztuki wędkarskiej i żeby poznać nowych ludzi zarażonych wędkarstwem tak jak ja ,no i w moim przypadku udało się ,ponieważ miałem zaszczyt poznać ludzi którzy mieli na tyle jaj żeby zamienić słowo pisane w czyny i zorganizowali zloty czy jak kto woli spotkania uczestników nad wodą ,miałem przyjemność być na dwóch spotkaniach i mam nadzieję być na następnych,pisałem to już wielokrotnie i napiszę jeszcze raz wielkie dzięki koledzy,obecnym i nowym użytkownikom życząc żeby mieli takie szczęście jak ja ,a nie żeby musieli czytać to co chorego się dzieje na tym forum ,pozdrawiam i połamania kija

:))))))))super opis daje *****

[2012-01-01 15:57]