Zaloguj się do konta

Wedkuje.pl - dlaczego?

utworzono: 2011/12/29 22:51
NaSpining

Na Nowy Rok 2012 życzę wszystkim, którzy łowią ryby METROWYCH albo nawet 2-METROWYCH RYBEK!!! [2012-01-01 16:16]

Iras1975

Miałem nadzieję, że spotkam ciekawych "kolegów po kiju"... jest z kim popisać i co poczytać. [2012-01-01 22:02]

spokojny

Po kilku latach na wedkuje trudno sobie przypomnieć - dlaczego?
Ano chyba dlatego że obsługa tego portalu była dla mnie jak najbardziej przyjazna tzn. ergonomiczna i intuicyjna - to jeśli chodzi o sprawy techniczne.
Znalazłem tu wiele cennych rad, a jednocześnie zauważyłem że to co już spotkało mnie nad wodą może być cenną informacją dla innych kolegów.
Spotkałem tu także rzeszę kolegów z doświadczeniem, z którego korzystam do dziś. [2012-01-01 22:20]

Dlatego kolego Grzegorzu, że poznałeś tu kilkanaście osób które przypadły ci do gustu i dlatego że dawniej był to portal dla zapaleńców, nie dla spiskowców i przedstawicieli służb prewencyjnych pozbawionych minimum rozsądku i dobrej wiary. :-) [2012-01-02 11:23]

emilio73

DLA CZEGO?!!!! Bo lubie,bo kocham,bo nie ma nic piekniejszego niz pulsujacy ciezar na na koncu zestawu! Polamania kija i rekordowych okazow!!!! [2012-01-02 11:43]

Jędrula

DLA CZEGO?!!!! Bo lubie,bo kocham,bo nie ma nic piekniejszego niz pulsujacy ciezar na na koncu zestawu! Polamania kija i rekordowych okazow!!!!

 

 

 

 

 

 

???:)))

[2012-01-02 11:49]

zbynio5o

Mija dwa lata jak rozpocząłem swoje relacje z wypadów na ryby. Okazało sie że znalazłem paru kolegów wędkujących tam gdzie ja.  Z niektórymi miałem okazję spotkać sie osobiście, fajni ludzie.
Nikt mnie tu nie gnębi, nie obraża, nie knuje spisku.  Nie jestem pozbawiony samokrytyki i dystansu do siebie. Bronie swojego ale staram sie nie udowadniać swoich racji do "żywej kości" .  I to jest cała tajemnica aby tu być i dobrze sie bawić . Pozdrawiam Was !
[2012-01-02 12:17]

:)


[2012-01-02 12:47]

Artur z Ketrzyna

Arturze, sabotażysta w Redakcji?! Albo sporo wiesz albo trochę poniosła Cie ułańska fantazja. W każdym razie lepiej to wyjaśnij bo wszyscy są bardzo ciekawi a ujawnienie kreta było by zbawieniem dla portalu i nas wszystkich.

Dlaczego tak wnioskuję że portal jest sabotowany ciut wyżej niż moderzy?
Bo nawet moderzy wkurzają się, że tytuły wątków na forum są zmieniane w tak beznadziejny sposób, i za to są oni obarczani przez userów. Bo pewne problemy niby stricto techniczne coraz częściej się tu pojawiają.
Chyba że się mylę i to jakiś dobry haker, który ma podobny portal i chce wyciąć konkurencję.



A jednak się myliłem. Doszukiwałem się innego znaczenia bo nie wierzyłem że człowiek może być tak naiwny

Czy jestem naiwny? może, ale jak wytłumaczysz to?
Założyłem grupę dyskusyjną dla mego stowarzyszenia i wątek by się z wami przywitać w jej imieniu. Dałem tytuł "Witam wszystkich w imieniu Stowarzyszenia OKON", a tu bach, raptownie ktoś zmienił tytuł i to w jaki sposób!
Witam wszystkich w imieniu Stowarzyszenia �O

 Napisałem do jednego modera by go potrawił, a on mi odpisał że to nie jego pokój na forum i że ten pokój nie ma teraz modera. Napisałem więc do redakcji i co, i dalej nic tak jak by robienie pośmiewiska z forum ich nie obchodziło...
Jak też jak zakładasz daną grupę to odrazu stajesz się jej moderem, a tu co? Grupa powstała, ale bez modera! Napisałem do redakcji i nic...
Mam jeszcze inny przykład ze strony kogoś z ...., ale to już powinno obchodzić tylko ....


[2012-01-04 07:55]

Diablo

kumpel mnie zaprosił
[2012-01-04 19:59]