Zaloguj się do konta

Wędkuj Okoń już w kioskach!

utworzono: 2013/07/27 07:13
Artur z Ketrzyna

Wędkuj Okoń już w kioskach!

Kto z was już ma? Czy film jest godny polecenia, jak i samo czasopismo?

Co myślicie o tym wydaniu? Wasze opinie itd.

Interesuje mnie ten numer. Ale zanim zdecyduje się kupić, chciał bym poczytać wasze opinie na temat tego wydania.

[2013-07-27 07:13]

MadmaxM4

ile ta gazeta (książka, nie wiem co to wkoncu jest) kosztuje???  20zł????

żeby wydac taka niebotyczna książke potrzebujesz opinii tych co juz kupili :D nie szczyp sie, w razie czego bedzie super oryginalna rozpałka do grilla :)

[2013-07-27 07:50]

Artur z Ketrzyna

ile ta gazeta (książka, nie wiem co to wkoncu jest) kosztuje???  20zł????

żeby wydac taka niebotyczna książke potrzebujesz opinii tych co juz kupili :D nie szczyp sie, w razie czego bedzie super oryginalna rozpałka do grilla :)

Jeśli miał bym przeliczyć na grilla. To za te jak mówisz 20 zł, kupię kiełbaskę i piwko, brykiet i rozpałkę mam jak i samego grilka i miejsce do grillowania też.

Po drugie już czytałem, co do poprzedniego wydania. Poświęconemu tołpydze i amurowi, nic nie było o tych rybkach na filmie.

Po trzecie jeśli mam w błoto wywalić 20 zł, to wole je dać dzieciakom niech idą na lody. W końcu wakacje są.

Bo filmów wędkarskich mam od groma z Wędkuje Moje Hobby. Coś około 15 szt.
Zainteresowanej osobie mogę je odstąpić...
[2013-07-27 08:37]

Artur z Ketrzyna

No i po czwarte. Nie lubię płacić za coś co nie pokrywa się z tym co mówi sprzedawca...

[2013-07-27 08:39]

Draq

Ja bym to sobie darował... sam to kupowałem, mam chyba 43 numery i tylko miejsce zajmują, a porady znajdziesz na pewno lepsze w WMH. Tam praktycznie nic ciekawego nie ma, te informacje które są zawarte w tym magazynie to zna każdy wędkarz interesujący się poławianiem danej ryby. Szkoda pieniędzy.
[2013-07-27 08:46]

Iras1975

Dno totalne, wyrzuciłem pieniądze w błoto, nie wiem kto to pisał i czy ta osoba oprócz teorii miała jakiś kontakt z wędkarstwem.
Dodam jeszcze, że film oglądałem w obecności mojej "drugiej połowy", słuchała tylko narratora i w pewnym momencie nie wytrzymała i parsknęła śmiechem.. oprócz ujęcia na początku, gdzie okoń pastwi się nad rakiem, nie ma nic więcej godnego uwagi.

[2013-07-27 09:30]

irek23

Ogólnie to wszystkie te filmy wmh i poradniki są do bani. Ciekawym programem był "Z wędką nad wodę". Program miał ciekawą treść, ale tylko na początku jak raczkował. Teraz totalne dno. 

Nie oglądałem tego filmu ale zapewne pojawiają się tam teksty typu

-Na co wziął?

-Oczywiście na Slidra

[2013-07-27 10:52]

Zander51

Jakie to szczęście, że ja za młodu nie miałem dostępu do takich wynalazków. Bozia dała trochę rozumku i to mi wystarczyło...
[2013-07-27 16:25]

Artur z Ketrzyna

Jakie to szczęście, że ja za młodu nie miałem dostępu do takich wynalazków. Bozia dała trochę rozumku i to mi wystarczyło...

A mnie troszkę dziadek, troszkę ojciec uzyli. Zresztą kiedyś; zwykła wędka, zwykły kopany robak wystarczyły.
[2013-07-27 20:19]

ZanderHunter

Dno totalne, wyrzuciłem pieniądze w błoto, nie wiem kto to pisał i czy ta osoba oprócz teorii miała jakiś kontakt z wędkarstwem.
Dodam jeszcze, że film oglądałem w obecności mojej "drugiej połowy", słuchała tylko narratora i w pewnym momencie nie wytrzymała i parsknęła śmiechem.. oprócz ujęcia na początku, gdzie okoń pastwi się nad rakiem, nie ma nic więcej godnego uwagi.

Na wstępie powitam po mojej małej nieobecności na forum wszystkich jego uczestników...:)

..a teraz odniosę się do meritum wątku...i powiem tak jak tylko zobaczyłem ten tytuł "Wędkuj okoń" to miałem przed oczami tylko jedną osobę którą się zna i mogła by wypowiedzieć się w ww.temacie jak najbardziej dokładnie,rzeczowo...i coś doradzić pozdrawiam Irku...

...a że przez przypadek miałem to pismo w rękach powiem tak za te pieniądze jest to żenada...czyli "nabijanie klienta w butelkę"...tyle w temacie...

P:) [2013-07-27 21:54]