Zaloguj się do konta

Wędkowanie w Holandii-łowiska w Hadze

utworzono: 2009/03/05 09:55
szczupak

Od niedawna wędkuję w Hadze,prawie w kazdej wodzie są tu ryby,a wody jest naprawdę b.dużo.Spinnigistów niezawiele ,co mnie bardzo cieszy ale nawet to i tak 99,99%ryb wraca do wody .Dlatego one są,W parku do którego mam 3 km złowiłem kilka ładnych szczupóww granicy 90cm a szwgier którego przekonałem do spinningu iłowi tą metodą od 2 lat trafił105 cm.Są tam i większe o czym mogłem sie przekonać osobiście(poprostu je widziałem jak szły za blachą).Tutaj sezon na szczupa kończy sie ostatniego lutego do końca czerwca nie wolno łowić zębaczy.Myślę że w lipcu znów połowię i wreszcie moja metróka zostanie sfotografowana. [2009-03-05 09:55]

papsik

Witam kolege po kiju ja tez wedkuje w holandii ale przewaznie na rzece Mass na odcinku od Mastricht az po Venlo no i musze przyznac ze jest wielka frajda ryb jest naprawde bardzo duzo jak juz nie bierze nic konkretnego to zawsze mozesz liczyc na naprawde duze leszcze ja juz nie moge sie doczekac lipca bo wtenczas konczy sie ochrona sandacza i mozna tez juz lowic noca a tutejsze sandaczetez niezle sztuki 8- 10 kg to nic szczegolnego. tylko jest tez jeden mankamen lowia tez tutaj wedkarze tzw niemieccy ruscy ktorzzy sa z etyko wedkarska na bakier ale poza tym to naprawde swietne lowiska [2009-05-11 12:51]

szczupak

jak nowy sezon ?napisz jak sandacze będą brały.U mnie super  zaliczyłem szczupa 114cm kilka 90 tek i 80 tek pozdrawiam
[2010-07-01 09:27]

Norbert Stolarczyk

Niemcy, Rosjanie to takie same spostrzeżenia  jak Polak na wyspach w oczach Anglika, czy Szkota choć znam wielu Polaków którzy próbują swoim postępowaniem zmienić ten stereotyp.
Wracając do tematu zębaczy w Holandii to chciałbym tam po przebywać :)

[2010-07-01 10:24]

krachu

Nie mieszkam w Holandii, ani tam nie łowiłem, ale gdzieś czytałem (chyba w WW z 2008 r.), że szczupak jest pod całkowitą ochroną i nie wolno go zabierać - jak cię przyłapią z pierwszym zabranym, płacisz 60 euro, za drugim razem 600 a za trzecim już tylko 6000. Czy coś się zmieniło? Czy moje informacje ścisłe?
[2010-07-01 12:17]

amadi99

Akurat za 2 tyg jadę do Holandii . Byłem tam już rok temu i złapałem parę leszczy 2-4kg .

[2010-07-01 12:18]

fazim

Przepisy w Holandii są podobne jak w Polsce? Się znaczy karta wędkarska itd.
[2010-07-01 12:30]

Karlos Mass

Witam kolege, nadal przebywasz w Holandii? Przebywałem tam przez 2 lata, ale wracam za miesiąc. Tez tam łowie. Mam do Ciebie pytanie. Jak w tym roku z wykupieniem karty. Słyszałem ze w tym roku jesli wykupisz karte za 40 euro to mozna łowic wszedzie. Juz nie ma regionów tak jak było w latach poprzednich. Czy to prawda?  [2014-05-09 21:33]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia