Wędkowanie z łodzi w czasie pandemii.

/ 3 odpowiedzi
Witam. Na majówkę wybieramy się ze znajomymi na rybki. Zawsze łowiliśmy z 1 łodzi we 3. Łódka 3,5m miejsca mieliśmy dosyć. Czy ktoś posiada jakieś informacje czy mogę w tym roku również przebywać w 3 osoby na pokładzie, jeśli nie będzie tego 2m. odstępu o którym wszędzie trąbią?\r\n
dzek


Zgodnie z aktualna sytuacja koronawirusa nie mozna, natomiast zgodnie z prawem tak , gdyz nie ma takich prawnych przepisow. Poki co , jestesmy w Polsce gdzie wszystko mozliwe. Najlepiej pytanie skierowac do ........... (2020/05/02 12:40)

z@mela


W zeszłym roku była ultrademia kataru siennego i co ?
za rok bedzie pandemia kataru siennego i co ? kagańce włóż padnie komenda ?
ne ma co świrować tylko żyć bo jak ktoś zacznie wierzyć w tę propagande to zwyczajnie zeświruje a to go napewno załątwi na 100% .
Z tymi odległościami na łodzi to wiele zalerzy czy się trafi na jakiegos parcha z organu represji lub donosiciela , kapusia .
Gdybym miał pływać w 2 osoby to dla świętego spokoju miałbym w kieszeni kaganiec wrazie W lub pozbył się nadmiarowego kolegi i zmniejszył załogę. (2020/05/02 14:13)

P17


Na chwilę obecną na łodzi można być tylko z osobami z którymi się mieszka pod jednym dachem. Pewnie nie ma takiego prawa ale takie jest stanowisku grupy trzymającej władzę. (2020/05/09 18:04)