Zaloguj się do konta

Wędkowanie ekstremalne- bardzo ciekawa historia:)

utworzono: 2014/01/07 12:54
Dandol

http://joemonster.org/art/21889/Wedkowanie_ekstremalne [2014-01-07 12:54]

Artur z Ketrzyna

http://joemonster.org/art/21889/Wedkowanie_ekstremalne

tekst o spółce do łódki był najlepszy...Ciekawie ilu tu ma takie porachunki... [2014-01-07 14:57]

robban

Było już chyba wcześniej na forum. Ale dobre , milo się czytało jeszcze raz. [2014-01-07 16:04]

michal0782

Hahaha.Dobre a wręcz zaje........Powinien ktoś film nakręcić na podstawie tego artykułu.Byłaby komedia roku :) [2014-01-07 17:42]

bosman-b1

Cała prawda o ... nas! Dobre. [2014-01-14 22:04]

Artur z Ketrzyna

Ja tam mam łódeczkę (drugą do remontu), i pożyczam czasami znajomym...Jeden, to już w pewnym momencie traktował ją jak swoją. Ale jak chciałem żeby troszkę mi przy niej pomógł, to czasu już nie miał...
[2014-01-16 07:08]

abra1990

kiedys ja to wrzucalem na forum :) zgadzam sie z jednym z uzytkownikow ze to swietny pomysl na film :) tak na prawde to naga prawda o nas wedkarzach , tylko widziana w krzywym zwierciadle.... :)

PS. Uwazajcie na Januszow ;)

[2014-01-17 16:02]

JKarp

????;-)JK [2014-01-17 16:25]

abra1990

JK spokojnie ty jestes poza ukladem :) :)

Dla spragnionych tego co bylo dalej...mam druga czesc opowiadania :)

http://www.sadistic.pl/ojciec-chrzestny-wroc-wedkarz-ii-vt217066.htm

Pozdrawiam
[2014-01-17 16:47]

DaViDoSeK

Popłakałem się ze śmiechu :D [2014-05-02 19:00]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia