Zaloguj się do konta

Wędkowanie feederem w ok.Nowego Sącza

utworzono: 2013/09/28 18:04
bdudek2111

chciałbym sie dowiedziec gdzie jezdzicie na stawy łowiac na feeder interesuja mnie okolice Nowego Sącza. piszcie i wymieniajcie dobre miejscówki. Z góry dzieki :) [2013-09-28 18:04]

JKarp

Stary Sącz.JK [2014-07-30 17:04]

MASTINO

W okolicach Nowego Sącza......A ten odpowiedział- Stary Sącz. Brawo. Gdzie można połowić w okolicach Katowic? Zabrze...... :D

Do autora- Jez. Rożnowskie, w samym Sączu NOWYM- stawy Heleńskie, Tęgoborza, Gródek, Poprad w Rytrze (dobre miejscówki koło boiska) no i sam Dunajec w Sączu NOWYM.

[2014-07-31 11:34]

pawelz

Zeby byc sprawiedliwym, to do Starego sacza jest blizej niz do czesci miejsc jakie podales.
Wiec nie widze powodow do dyskryminacji Starego Sacza, podajac jednoczesnie miejscowki dwa razy bardziej oddalone od Nowego Sacza.
[2014-07-31 12:12]

MASTINO

Zeby byc sprawiedliwym, to do Starego sacza jest blizej niz do czesci miejsc jakie podales.
Wiec nie widze powodow do dyskryminacji Starego Sacza, podajac jednoczesnie miejscowki dwa razy bardziej oddalone od Nowego Sacza.

Tylko tyle, że pod Starym Sączem nie ma żadnych tak atrakcyjnych łowisk jak te przeze mnie wymienione. Wychowałem sie tam. Bez przesady, że dwa razy bardziej oddalone, nie licząc jedynie Rytra.

[2014-07-31 13:23]

JKarp

Byłeś, widziałeś ?Jest super łowisko w Starym Sączu.Jeśli ktoś pyta " w okolicy Nowego Sącza " chyba nie jest problemem przejechanie 10 kilometrów ( wg nawigacji Nowy Sącz - Stary Sącz ) tym bardziej, że łowisko jest przed Starym Sączem.
Więc nie komentuj jak nawet nie wiesz, że jest łowisko komercyjne a nawet w sumie dwa stawy - jedno większe a drugie mniejsze.Oczywiście ja tam byłem i moje dane nie są wyssane z palca dla jasności.JK
[2014-07-31 15:26]

Zipero

A podobno na dużym stawie już nie ma ryby, tylko na małym się kotłuje ;)
[2014-07-31 16:49]

Zipero

Panowie czy wy też nie możecie już wytrzymać bez ryb he? chyba zwariuje niech już ta wiosna będzie marzę żeby sobie po siedzieć nad stawem z spławikówką patrzyć na spławik i po łapać jakieś liny i karasie he [2015-02-18 12:19]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia