Zaloguj się do konta

Wędkowanie na 2 wędki w wieku 16 lat z kartą wędka

utworzono: 2013/05/23 20:39

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Matis9696

Witam!! Tak jak w tytule czy mogę łowić na dwie wędki w wieku 16 lat z posiadaną i opłaconą kartą wędkarską, i jeżeli tak to czy jest to zapisane gdzieś w regulaminie? [2013-05-23 20:39]

expulso

Witam!! Tak jak w tytule czy mogę łowić na dwie wędki w wieku 16 lat z posiadaną i opłaconą kartą wędkarską, i jeżeli tak to czy jest to zapisane gdzieś w regulaminie?

jak nie znasz regulaminu to jak zdałeś na kartę wędkarską ????

a po za tym jak opłaciłeś składki to możesz łowić na 2 wędki metodą spławikową ale jeśli chcesz spinning jak i trolling  to tylko 1

[2013-05-23 20:43]

MASTINO

Możesz. Jakim cudem otrzymałeś Kartę Wędkarską.......

[2013-05-23 20:47]

rad13

Radze ci pójść do koła i poprosić o rapr naucz się go bo bez tego nie ma sensu posiadać karty,prędzej czy później ci się noga podwinie no i mandat i problemy
[2013-05-23 21:02]

MASTINO

Radze ci pójść do koła i poprosić o rapr naucz się go bo bez tego nie ma sensu posiadać karty,prędzej czy później ci się noga podwinie no i mandat i problemy

Racja. Nawet w internecie jest dostępny RAPR. 

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/3/wiadomosci/39226/pliki/regulamindruk.pdf

[2013-05-23 21:07]

MASTINO

Teraz karte wedkarska mozna kupic ;p Bynajmniej u nas nie ma juz czegos takiego jak egzaminy placisz i masz ;p

I jest to takie samo łamanie prawa jak kupno np. prawa jazdy.

[2013-05-23 22:57]

MASTINO

Teraz karte wedkarska mozna kupic ;p Bynajmniej u nas nie ma juz czegos takiego jak egzaminy placisz i masz ;p

I jest to takie samo łamanie prawa jak kupno np. prawa jazdy.

He HE HE daj se na wstrzymanie. To ze ktoś idzie do siedziby koła i tam bez egzaminu a jedynie za opłaty wydaną ma kartę to jeszcze nie łamanie prawa.  Zacznij się leczyć bo widzę ze masz manię. Brudny Harry od siedmiu boleści 

Poducz się nieuku i kozaczku z przepisów prawa dot. legalności wydawania wszelkich uprawnień obwarowanych odpowiednimi warunkami ich otrzymania, potem otwieraj swój niewyparzony ...... Bin Laden od siedmiu boleści.

[2013-05-23 23:32]

MASTINO

http://www.pogorzedynowskie.pl/data/referaty/IVBS/ref_12_IVBS.pdf

Do nauki! Galopem! I nie chrzań swoich pierdół na forum, bo ludzie tu się uczą, a przez takich nieuków jak ty, moga ponosić konsekwencje:

[2013-05-23 23:38]

bobus86

Możesz. Jakim cudem otrzymałeś Kartę Wędkarską.......

wlasnie jakim cudem?
[2013-05-24 15:42]

kubaxxx

Ja też mam 16 lat i w tamtym roku zrobiłem sobie kartę wędkarską i zdałem egzaminy i jakimś "cudem" ją dostałem. Gdyby to nie było zgodne z prawem to bym jej nie miał i kolega Matis9696 też.
[2013-05-24 15:53]

kubaxxx

i jeszcze jedno, kartę wędkarską można robić od 14 roku życia.
[2013-05-24 15:57]

Jack14

Raczej powinno być tak:

"od 14-go roku życia można się starać o wydanie karty wędkarskiej"

Przed ukończeniem 14 lat można również próbować zdać egzamin i po otrzymaniu zaświadczenia o jego pozytywnym zaliczeniu złożyć stosowne dokumenty w Urzędzie lub Starostwie.

Jednak karta wędkarska tak czy siak zostanie "Tobie" wydana dopiero po ukończeniu 14 lat.

Jeśli już otrzymasz kartę wędarską to możesz wędkować na 2 wędki (spławik, grunt) lub 1 metodą spinnigową.

Jedyne ograniczenia co do wędkowania dla osoby, która nie ukończyła 16 lat dot. wędkowania w porze nocnej.

Link do RAPR masz już podany wyżej warto go przeczytać (oczywiście ze zrozumieniem).

Pozdrawiam.

[2013-05-24 18:24]

Matis9696

no tak regulamin c zytałem kilka krotnie ale nic na ten temat nie było napisane więc wolałem się upewnic  [2013-05-25 12:18]

luki1006

Ja jak miałem egzamin to losowałem zestaw pytań, a na zestawie było tylko 5 pytań, jedno z nich pamiętam brzmiało " Co to jest pomnik przyrody? " no i co to ma wogóle do egzaminu jak tego w RAPA nie ma...  [2013-05-25 12:45]

rad13

W każdym kole są różne sposoby zdawania ja jak zdawałem miałem 2 lub trzy strony z ok 20 - 25 zadaniami  i tłumaczyłem każde przy 2 osobach z koła (osoba prowadząca koło i chyba skarbnik) miałem zadania z wymiarów rozpoznawania i okresów ochronnych ryb  coś ok.16 ryb.wymiary podrywki przetrzymywanie ryb ilość wędek limity... takie podstawy.
[2013-05-25 14:25]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia