Wędkowanie z członkiem rodziny

/ 9 odpowiedzi
witam mam takie pytanie czy mój ojciec może wędkować na jedna wędkę w ramach mojego limitu dziennego ? posiada białą kartę ale nie zdążył wykupić zezwolenia i teraz go ciśnie nerw bo nie ma zezwolenia ani kasy na nią a ja jadę na rybki w sobotę w informatorze jest napisane o małżonku  ale o członku rodziny nie
POZDRAWIAM

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Bernard51


w informatorze jest napisane o małżonku  ale o członku rodziny nie

Odpowiedziałeś sobie sam. (2013/04/11 20:23)

Robert1911


regulamin regulaminem ale jeśli oddasz ojcu jedną gruntówkę to chyba tylko idiota wlepi ci mandat. Zawsze możesz powiedziec że Tata jest do towarzystwa. (2013/04/11 20:49)

bogdanblazejak


Wg regulaminu ojciec nie może! wędkować w ramach twojego limitu. Natomiast może - żona lub dziecko. (2013/04/11 21:32)

MASTINO


regulamin regulaminem ale jeśli oddasz ojcu jedną gruntówkę to chyba tylko idiota wlepi ci mandat. Zawsze możesz powiedziec że Tata jest do towarzystwa.



E e e e e.....kolego, hamuj. Nie idiota ale każdy NORMALNY strażnik PSR mu dowali mandat, a SSR zabierze cały sprzęt. Takie swoje rady innym wędkarzom sobie daruj na przyszłość, bo ten kto Cie posłucha, będzie miał spore kłopoty. A jak tata jest do towarzystwa, to w związku z tym może wędkować bez ważnych opłat, tak? Błagam Cie, nie odzywaj się więcej na tematy o których bladego pojęcia nie masz, bo szkód narobisz ludziom.

(2013/04/11 21:46)

MASTINO


witam mam takie pytanie czy mój ojciec może wędkować na jedna wędkę w ramach mojego limitu dziennego ? posiada białą kartę ale nie zdążył wykupić zezwolenia i teraz go ciśnie nerw bo nie ma zezwolenia ani kasy na nią a ja jadę na rybki w sobotę w informatorze jest napisane o małżonku  ale o członku rodziny nie
POZDRAWIAM


Nie, nie może. 

(2013/04/11 21:48)

Lee001


Więc jak to jest? Ja nieraz jeżdżę z kolegą na ryby tzn. on jest tylko gapiem wypijemy razem piwko, pogadamy nie łowi na moje wędki czy w ten sposób łamię regulamin? czy PSR może mi wlepić mandat?? (2013/04/11 21:55)

MASTINO


Więc jak to jest? Ja nieraz jeżdżę z kolegą na ryby tzn. on jest tylko gapiem wypijemy razem piwko, pogadamy nie łowi na moje wędki czy w ten sposób łamię regulamin? czy PSR może mi wlepić mandat??


No jak nie łowi ryb ten kolega, to niech sobie dalej pije to piwko, dłubie w nosie, czy łapie motylki, spokojnie. Jak weźmie wędkę w rękę i ją zarzuci, albo Ty mu dasz potrzymać wędkę zarzuconą, to będzie piec. Jeżeli ktokolwiek bez Karty Wędkarskiej jest z Tobą na rybach, a Ty mu dasz jakąś swoją wędkę do łowienia, lub będzie łowił swoją, obojetnie, to sprzęt zostanie mu zabezpieczony przez PSR i zostanie wypisany mandat osobie bez uprawnień (jemu). A sprawa może nawet skończyć się w sądzie.

(2013/04/11 22:07)

wojtekl23


Zawsze może twój tata wykupić pozwolenie jednodniowe. Na pewno będzie tańsze niż ewentualny mandat :)
Pozdrawiam (2013/04/11 22:10)

naruto1919


j.w pierwsza mądra podpowiedź dokładnie niech wykupi jednodniowe i tyle ale bardziej się opłaca jednak wykupić na rok :)  (2013/04/12 09:21)