Wędkowanie z dziećmi i sprawa w sądzie!

/ 37 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Piotr 100574

nie przejmuj się ,idź do sądu i tam nic nie nie powinni zrobić (2012/10/06 20:05)

arturfirlit

Była to SSR-mieliśmy 3 wędki na trzech i tyle.Mandat jest -a gdybym go nie przyjął to PSR i sprawa w sądzie.I kto mi da 100% pewności że nie mieli racji??????Bo ja czytałem te przepisy 20 razy a oni stwierdzili że jest inaczej. (2012/10/06 20:07)

arturfirlit

Tak jak napisałem 8 i 9 lat -więc do 14 im jeszcze brakuje...... (2012/10/06 20:09)

jurek

Powiem , a raczej napiszę tak , Ty powinieneś łowić na jedną wędkę i synowie , każdy z nich na jedną wędkę w ramach Twojego stanowiska .Także we 3-rzech możecie łowić razem na 3 wędki.

Dziwi mnie natomiast nadgorliwość  strażników , dzieciom należy pomagać , zainteresować ich do tej pasji , jakim jest wędkarstwo , bo pójdą na ulicę kraść i brać narkotyki .

Sprawa , jeżeli będzie w Sądzie Rejonowym , to wynik będzie ...niska szkodliwość czynu... lub umorzeniem się skończy.

Jeżeli na mandacie jest napisane " Połów na 3 wędki , to bądź spokojny , sprawę wygrasz , a jeżeli był mandat , to była PSR.

Temat uważam za zakończony .
(2012/10/06 20:11)