Wędkowanie na Wiśle przepisy

/ 5 odpowiedzi
Witam wszystkich,mam pytanie,w moim okręgu PZW aby móc wędkować na Wiśle wymagane jest najpierw wykupienie zezwolenia na wody nizinne(około 90 zł) aby dopiero wykupić dolną Wisłę(ok.70zł)i móc swobodnie łapać,czy u was jest podobnie?pozdrawiam.
mlodystm


nie, ale u mnie Wisla jest tak niska, ze "wedkarze" napierdzielaja sandacze jeden za drugim . W Sobote wpadla kontrol i jeden koles mial 8 sandaczy. Dostal 500zl grzywny (2011/12/13 23:09)

tiger1208


U nas tak samo,tak niskiej Wisły dawno nie widziałem,sandaczyk w miare bierze ale coraz gorzej.Czyli u was też trzeba mieć nizinne?Ktoś tam kiedyś mówił że niby nie,ale chyba się mylił,pozdrawiam.

(2011/12/13 23:35)

mlodystm


Teraz nie wiem jak to będzie , w tym jeszcze sezonie mam wykupione tylko na Wisle i Nogat. Wszystko zalezy, czy masz legitymacje szkolna, czy jestes emerytem, czy kobieta czy ile lat. Od tego u nas zaleza skladki. U nas na jeziorze nie ma co łowić dlatego wykupilem Wisle i Nogat tylko. (2011/12/14 09:20)

tiger1208


U nas od nowego roku ma się parę rzeczy zmienić w kole,mam nadzieję że tylko na lepsze,dam ci znać jak będę wiedział więcej,a jak tam na Białej Górze wygląda sprawa z rybkami,byłem tam parę razy,naprawdę fajne miejsce,pozdrowienia.  (2011/12/14 18:35)

mlodystm


a szczerze dawno nie bylem na Wisle, z braku czasu. Rano mi sie wstawac nie chce, a po poludniu zazwyczaj w robocie jestem ;/ wroce o 16 to juz ciemno. W niedziele bylem na spacerku w Bialej Gorze to wedkarzy troche siedzialo , ale tylko na tej odnodze od Sluzy do "Głownej Wisly" Wiekszosc na bacika, ale wyniki jako takie.
Jak pisalem sandaczy natargali troche ale to byla przesada. Ja sam osobiscie nie zlowilem. Pozdrawiam rownierz. (2011/12/14 20:55)