Wędkowanie nad Solin± blisko jeziora-noclegi.

/ 10 odpowiedzi
zapraszam na szalone wedkowanie nad jeziorem solinskim biora tu konkretne ryby
zawoz.yoyo.pl

Podgl±d zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zibi88

konkretów to akurat za wiele nie napisałe¶ ;) jade tam do sanatorium, napisz o ile jeste¶ zorientowany ile kosztuje wykupienie wędk0owania na ten zbiornik na dzień czy tydzień dla członków pzw (2011/08/27 13:32)

MichalSpin

sa sandacze byłem w tym roku w sierpniu ale akurat nastawiałem się na leszcze. Opłata za dzień wędkowania wynosi 20zł a na cały rok tylko na zbiorniku solińskim 50zł dla osób zrzeszonych, wędkowałem od strony polańczyka, efekty były zadowalaj±ce.. Pozdrawiam (2011/08/27 19:52)

Zibi88

jadę wła¶nie do Polańczyka na bite 4 tygodnie i zastanawiam się, czy nie wzi±ć kijków ze sob±... (2011/08/28 14:35)

crisss

Hej.

Ja byłem 4 dniw Wołkowyji i na grunt i spławik miałem ze cztery brania- małe okonki.

Wędkowałem tam jaki¶ tydzień temu. Nastawiałem się na karpie ale nic- ani pykniecia na wędce. Jedynie drobnica na spinningu- wcale tam nie jest tak fajnie- jest tak samo jak na pozostałych łowiskach PZW -nudaaa.

Pozdrawiam

(2011/08/28 18:40)

Zibi88

czekaj± mnie tam 4 tygodnie w Sanatorium.. niE wiem jak będzie z wolnym czasem, ale kijaszki w bagażniku zawadzać nie będ± :) jak będę go miał zbyt dużo, to kto wie :) możne się skusze... gdzie tam opłacić takie pozwoleństwo na łowienie ? (2011/08/28 19:34)

Majster 81

Obok jeziora Solińskiego za Polańczykiem jest sklep wędkarski przy samej drodze . (2011/08/28 21:08)

Maciek12345678

Witam znacie jak±¶ fajn± miejscówke nad Solin± gdzie można dojechać samochodem? Z góry dzięki za pomoc (2018/07/29 16:24)

ewenementatrniex

NA cpnie kupisz pozwolenie jak sie jedzie z soliny do polanczyka a jak hesz to pojedz sobie z polanczyka w strone zawozu tam jest takie stoisko mozna wykupic pozwolenie i łodke wynajac z silnikiem spoko sprawa , co do ryb sandaczy jest tam ale ciezko polowic , sum sie pluska rano kolo polanczyka jak zejdziesz od sanatorium nad wode to widac (2018/07/31 22:30)