Wędkowanie, a jednakowe opłaty w całym kraju.

/ 59 odpowiedzi
mielec

Nie mam wpływu na to na co idą pieniądze i gdzie , ja chciałbym łowić w miejscu gdzie mieszkam i gdzie jestem zameldowany a to dwie różne miejscowości ale to samo województwo , bo obecnie aby tak łowić potrzebne są mi dwa pozwolenia z PZW szczecin i gorzów

Ayem):):) ja mieszkam tam gdzie i zameldowany jestem:):):) żart no ale wracając do sedna sprawy jak chcę połowić w ulubionych okolicach w obrębie dajmy na to 30km posługuję się 4 zezwoleniami. (2011/08/17 11:56)

mielec

Kto wybiera Zarządy kół, kto wybiera Zarządy Okręgów i kto wybiera ZG. Nie kto inny tylko wędkarze.   Delegaci na Zebraniach i zacząć trzeba zmiany od własnego koła. Chodzić na zebrania wybrać zarząd, który będzie też chciał zmian w ZG później delegaci Koła jadą na Wybory ZO Tam również ta sama sytuacja i Ci wybrani jadą na Wybory ZG i jeszcze trzeba jednakowej zgody, solidarności we wszystkich Okręgach do takich zmian by tak samo głosowano. Petycję trzeba by było wysłać w formie zaproszeń do wędkarzy by szanowne raczyli ruszyć swoje tyłki na zebrania i Wybór Przedstawicieli Delegatów jak chcieli by zmian. (2011/08/17 12:06)

qendo

Mam podobnie. Mieszkam na samym południu Wielkopolski, Okręg Kaliski. Akurat do Kaliskiego należy część woj. Łódzkiego, ale dalej jak bym chciał połowić dajmy na to w Opolskim gdzie są 2 fajne zalewy to już muszę mieć kartę. A wspomnę że oba zalewy leżą blisko mnie. 1. Byczyna/Brzezinka - ok. 15-20km, 2. Namysłow ok. 20km.

Osobiście byłbym za czymś takim, że w sąsiednich okręgach opłaty są symboliczne lub jakoś połączyć te wspólne okręgi czy w jakiś sposób się dogadać. Opcja opłat na województwa jest też moim zdaniem bez sensu, bo nie które z województw są po prostu zbyt duże. (2011/08/17 12:10)

bolongo2211

Kolego jurek zarybianie rużnie wygląda widziałem jak beczke 200 litrową sandacza 15 cm. wyżuca się w jednym miejscu i to jest zarybianie sandaczem jeziora , albo wpuszcza się pstrąga między 30 cm. a 35 w piątek a w sobote działacze 100 m. niżej wędkują . Jeżeli jesteś zorientowany to wiesz że każde koło dostaje fundusz reprezantacyjny oraz inne kwoty na ine cele i są to niemałe kwoty, a niestety przewodniczący koła i jego zastemca też dostają kase po około 400 zł. a nie tylko skarbnik jak piszesz , pozatym oni i niektuży działacze są zwolnieni z opłat. Ja też gdzie indziej pracuje a gdzie indziej mieszkam a są to dwa rużne powiaty a jedno wojewudztwo i musze płacić 2 pozwolenia a powinieno być jedno za całe wojewudztwo Poz.Kolegów . (2011/08/17 12:55)

jurek

bolongo2211
Kolego jurek zarybianie rużnie wygląda widziałem jak beczke 200 litrową sandacza 15 cm. wyżuca się w jednym miejscu i to jest zarybianie sandaczem jeziora , albo wpuszcza się pstrąga między 30 cm. a 35 w piątek a w sobote działacze 100 m. niżej wędkują . Jeżeli jesteś zorientowany to wiesz że każde koło dostaje fundusz reprezantacyjny oraz inne kwoty na ine cele i są to niemałe kwoty, a niestety przewodniczący koła i jego zastemca też dostają kase po około 400 zł. a nie tylko skarbnik jak piszesz , pozatym oni i niektuży działacze są zwolnieni z opłat. Ja też gdzie indziej pracuje a gdzie indziej mieszkam a są to dwa rużne powiaty a jedno wojewudztwo i musze powinieno płacić 2 pozwolenia a być jedno za całe wojewudztwo Poz.Kolegów .

P.S. CZY KOLEGA NIE WIDZI , ŻE EDYTOR BŁĘDÓW PODKREŚLA NA CZERWONO

Kolego nie ma kogoś takiego , jak przewodniczący Koła , czy jego zastępca , widać od razu , że nie chodzisz na te Walne Zebrania swojego Koła , tylko gdzieś , coś usłyszysz od wędkarzy.
(2011/08/18 15:16)

towarex

Ortografia porażająca!!! Panowie i Panie starajmy się pisać poprawnie, jak się człowiek naczyta takich postów to później sam już nie wie czy pisze się ktury czy który, chociaż ten przykład jest oczywisty. Pomijam literówki bo to zdarza się każdemu.  Pozdrawiam i apeluje.

(2011/08/19 20:32)

xxx1974

Widzę , że zmiana tematu. Mnie akurat nie interesuje to jakie kto popełnia błędy w pisowni na tym forum. (2011/08/19 22:06)

u?ytkownik60251

Ortografia porażająca!!! Panowie i Panie starajmy się pisać poprawnie, jak się człowiek naczyta takich postów to później sam już nie wie czy pisze się ktury czy który, chociaż ten przykład jest oczywisty. Pomijam literówki bo to zdarza się każdemu.  Pozdrawiam i apeluje.

na forum polonistów sobie idź ,tam znajdziesz kolegów (2011/08/19 22:09)

towarex

na forum polonistów sobie idź ,tam znajdziesz kolegów

tak właśnie zrobie Piotrusiu!

(2011/08/19 22:32)