Wędkowanie w Mielnie. Wasze opinie.

/ 10 odpowiedzi

  • konto usunięte

Czy ktoś zna łowiska w Mielnie k/Koszalina? Czy w październiku warto tam zabierać wędki?
Jędrula


        W Mielnie możesz skoczyć sobie na Odrę szczególnie przy ujściu do Bugu biorą zębacze .  

Szkoda , że z Mielna tak daleko do morza bo mógłbyś porzucać ciężkim feederem z plaży na rosówki za leszczem czy fladrą , może trafiłby się też jakiś belon . No ale cóż , morze daleko :(.

Z tego co słyszałem biorą tam piękne rusałki ? Ale ty boisz się żoooooony to nic z tego , będziesz musiał sobie sam ''radzić'' . Może pograsz w szachy , ta gra pasuje do twojego charakteru ?

(2011/07/30 16:03)

u?ytkownik57785


        W Mielnie możesz skoczyć sobie na Odrę szczególnie przy ujściu do Bugu biorą zębacze .  

Szkoda , że z Mielna tak daleko do morza bo mógłbyś porzucać ciężkim feederem z plaży na rosówki za leszczem czy fladrą , może trafiłby się też jakiś belon . No ale cóż , morze daleko :(.

Z tego co słyszałem biorą tam piękne rusałki ? Ale ty boisz się żoooooony to nic z tego , będziesz musiał sobie sam ''radzić'' . Może pograsz w szachy , ta gra pasuje do twojego charakteru ?







Kolega mi też chwalił Amazonkę w Mielnie przy ujściu Wołgi. Daleko z Mielna nad morze? No to porażka. Co bierze? Rusałki? Żony się nie boję już. Żony boją się mnie :) W szachy nie gram, bo zasypiam. W butelkę będę tam grał. I jakkolwiek byś sobie tego nie rozumiał :)))))) (2011/07/30 16:12)

bluehornet


Erotoman niepoprawny - to ma się rozumieć do " Najprzystojniejszego " !!!!! (2011/07/30 17:17)

kamynho


Z mielna jest daleko do morza? Pierwszy słysze, jezdziłem tam jakies 2 lata temu na całe wakacje.. Był ładny Leszcz, Okoń, Płoć, oraz Węgorz.. Jednak troche mnie nie tam nie było słyszałem od krewnego który tam jezdzi ze jest coraz trudniej, ale połapać sie da.. Mówie oczywiście o Jeziorze Jamno ale lepsze miejscówki od strony strzeżnic.. wzdłóż małej rzeczki.
Pozdrawiam! (2011/07/30 19:06)

Jędrula


Z mielna jest daleko do morza? Pierwszy słysze, jezdziłem tam jakies 2 lata temu na całe wakacje.. Był ładny Leszcz, Okoń, Płoć, oraz Węgorz.. Jednak troche mnie nie tam nie było słyszałem od krewnego który tam jezdzi ze jest coraz trudniej, ale połapać sie da.. Mówie oczywiście o Jeziorze Jamno ale lepsze miejscówki od strony strzeżnic.. wzdłóż małej rzeczki.
Pozdrawiam!



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hhehehehe

(2011/07/30 19:44)

Jędrula


Erotoman niepoprawny - to ma się rozumieć do " Najprzystojniejszego " !!!!!
(2011/07/30 19:47)

Jędrula


:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) (2011/07/30 19:47)

Lechu75


NIe no podoba mi sie ten topic hehe :) (2011/07/31 10:43)

wojtek1619


mastiff a co się stało że taki kawał jedziesz mieszkam w okolicach kołobrzegu i ok 40 km od koszalina a więc mogę ci polecić kanał łączący jamno z morzem jest tam dużo dorodnej płoci leszcza oraz trafiają się morskie ryby ale z zajęciem miejsca jest ciężko bo dużo ludu  (2011/07/31 13:14)

u?ytkownik57785


mastiff a co się stało że taki kawał jedziesz mieszkam w okolicach kołobrzegu i ok 40 km od koszalina a więc mogę ci polecić kanał łączący jamno z morzem jest tam dużo dorodnej płoci leszcza oraz trafiają się morskie ryby ale z zajęciem miejsca jest ciężko bo dużo ludu 







A jadę odpocząć jesienią do Mielna i planuję zabrać sprzęt pierwszej potrzeby :) (2011/07/31 14:03)