Zaloguj się do konta

Wędkowanie na ośrodku Lido w Antoninie.

utworzono: 2011/07/28 20:42

witam tak jak w tytule proszę o szybkie informacje na temat wędkowania na terenie terenie ośrodka czy trzeba mieć kartę wędkarską i inne pomocne informacje.
PS.:błagam pomóżcie mi bo jak dotąd nikt mi na tym forum nie pomógł
[2011-07-28 20:42]

Karol18

Witam, byłem tam na wakacjach rok temu i powiem że było nawet nawet :) W tym ośrodku masz miejsce wytyczone do wędkowania gdzie potrzebna jest karta wędkarska, oraz wstęp jak dobrze pamiętam to 2zł albo 5zł za cały dzień :) To miejsce jest zaraz przy stanicy koni, znajdziesz je bez problemu, w prawo na końcu plaży :). Głównie łowi się tam karpie takie od 1-2kg, największy jaki tam złapałem miał niecałe 5kg. Ryby które tam złowisz musisz kupic, nie wolno ich wypuszczac, ale jak nie będziesz chciał ich zabrac, to czasami właściciel bierze je do smażalni na terenie ośrodka. To jeziorko zawiera troche roślinności wiec polecam lekki zestaw gruntowy(sprężyna). Jak wybierasz się na kilka dni to zaopatrz się w zanętę, robaki i kukurydze, bo jakoś się znalazłem tam sklepu wędkarskiego w pobliżu. Mysle że to na tyle, troszkę się rozpisałem :)
[2011-07-28 21:11]

arekde

Ja byłem przejazdem...i lało. Wstąpiłem do restauracji Lido. Jedzenie dobre ale obsługa....tragedia! Chodzi taka czarnulka i nawet jak dostanie napiwek to nie raczy się uśmiechnąć......trza było nie dawać..ot taka moja rada ;-)

Aha...a energii w niej tyle co w starych enerdzajzerach ;-)

[2011-07-28 22:13]

dzięki za pomoc a jak nie mam karty wędkarskiej to czy mogę tam łowić czy jest obowiązkowa

[2011-07-29 13:51]

i jaka jest cena za karpia
poza tym czy są jakieś inne ryby
[2011-07-29 13:52]

Karol18

Wiesz co jak dobrze pamiętam to jest obowiązkowa, ale tego Ci nie powiem w 100% ponieważ nie pamiętam :) jest tam wywieszony regulamin więc możliwe że karta nie potrzebna, jak będziesz to sie dowiesz :) kg karpia to 11zł są tam niby amury, liny, karasie, szczupaki i wiele inny gatunków ale jakoś ich nie złowiłem, a na tabliczce pisze :)
[2011-07-29 14:46]

to jeszcze się dowiem a czy można stosować metodę spinningową i jakie efekty na spławik 
[2011-07-29 15:33]