Zaloguj się do konta

wędkowanie z pomocnikiem

utworzono: 2011/05/03 10:13
marek-debicki

Z rybami, a konkretnie z ich łapaniem, nie jest łatwo. Nie zawsze trafi się w zanętę lub przynętę. Pogoda też nie zawsze dopisze. Każdy wie co znaczą wschodnie wiatry "wiatr ze wschodu ryba chodu". Mając jednak takiego pomocnika - zwiadowcę żadna ryba nam się nie ukryje.

[2011-05-03 10:13]

adamoski

bardzo fajna fotka i komentarz:)  [2011-05-03 11:25]

Sniper64

Mój..Bunio...kiedy jest ze mną na rybach to sprawdza czy wszystkie ryby są zdrowe i wymiarowe..:)
[2011-05-03 11:36]

Kermit636

hehe super kompan zawsze chciałem takiego kompana ale niestety w domu mam jamnika ktory jest leniwy i do tego nie ma zielonego pojecia co to sluchać sie a zreszta jamnik jak jamnik.
[2011-05-03 14:01]

troc

Foksik ma 9 letnie doświadczenie w wędkarskich wyprawach.
[2011-05-05 18:14]

Fajny psiun;) Ja gdybym swojego zabrał, a jest to 50 kg owczarek niemiecki, to niestety na bank bym nic nie złapał. Psicho ma po prostu za dużo energii i wszystko by wypłoszył. Ludzi też:))) [2011-05-05 18:24]

metoda na pieska:):) kojarzy się z jednym:)
[2011-05-05 18:28]

W pierwszej chwili też o tym pomyślałem;)

[2011-05-05 18:31]

W pierwszej chwili też o tym pomyślałem;)

macie na myśli pływanie? :-) [2011-05-05 18:38]

troc

he,he,he... [2011-05-05 22:25]

marek-debicki

Skojarzenia musimy ukierunkować, jesteśmy na portalu wędkarskim!!! [2011-05-06 06:53]

troc

No więc właśnie koledzy to czynią....
[2011-05-08 15:44]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia