Zaloguj się do konta

Wędkowanie na Mazurach - Jeziora

utworzono: 2011/01/19 22:01
endriu4

Witam!!!

drodzy koledzy,wybieram się na mazury końcem lipca, moze ktos poleci mi fajne jeziorko tylko nie przełowione!!!????  dziekuje!!!

[2011-01-19 22:01]

Macloud25

Rownież podepnę się pod temat.Też mam taki plan na urlop w latoTylko dodam jesli jest możliwe wskazanie jeziora gdzie występuje węgorz i jest jakakolwiek realna szansa na jego złowienie.Pozdrawiam [2011-01-20 03:19]

gaardian

http://www.wedkuje.pl/lowisko,jezioro-dudeckie,27093

Dodatkowo w bliskiej odległości kilka innych jezior wartych uwagi.Jeśli chcesz ciszy i spokoju i ryb to powyższy link jest właściwym kierunkiem.Pozdrawiam
[2011-01-20 06:45]

Rownież podepnę się pod temat.Też mam taki plan na urlop w latoTylko dodam jesli jest możliwe wskazanie jeziora gdzie występuje węgorz i jest jakakolwiek realna szansa na jego złowienie.Pozdrawiam

jezioro tałtowisko niedaleko mikołajek i obok jeziora tałty węgorze,duże leszcze(najlepiej biorą rano)grube płocie rzadko karpie

[2011-01-20 12:04]

jacenty75

Rownież podepnę się pod temat.Też mam taki plan na urlop w latoTylko dodam jesli jest możliwe wskazanie jeziora gdzie występuje węgorz i jest jakakolwiek realna szansa na jego złowienie.Pozdrawiam

jezioro tałtowisko niedaleko mikołajek i obok jeziora tałty węgorze,duże leszcze(najlepiej biorą rano)grube płocie rzadko karpie

A sandacze już wszystkie tam wytrzebili? Jeszcze nie tak dawno te dwa jeziora były wizytówką mazurskich sandaczy. [2011-01-20 14:32]

wiesz co przez ostatnie 2 lata tam nie byłem ale w tym prawdopodobnie będe i zobaczymy ale liny są nadal łódke ma mój wójek więc zobaczymy co się tam bedzie działo [2011-01-20 14:55]

mariuszek84

w tamtym roku w sierpniu mialem przyjemnosc wedkowac nad taltami w miejscowosci skorupki.drapeznika nie ma .w dzien dobrze bierze drobnic aladne krasnopiory ale gdy sie sciemni biora ladne leszcze.
[2011-01-20 16:55]