Wędkowanie - gdzie dobre łowiska na południu POlsk

/ 16 odpowiedzi
Hej Wam wszystkim!
Zaczynamy z żoną powoli planować przyszłoroczny wypad na wakacje. Jako że mamy dwójkę małych dzieci chcielibyśmy wynająć sobie jakiś niezależny domek letniskowy, przyczepe kempingową lub apartament. Miejsce musi być usytuwane nad jakimś zalewem, zbiornikiem czy jeziorem , ponieważ kije muszą być w wodzie:) I tu pytanie do Was kochani:
,, gdzie polecacie wybrać się na wakacje żeby można było spokojnie odpocząc, połowić rybki i spędzić miło czas na łonie natury"?
Na pewno macie jakieś piękne miejscówki, malowniczo położone, jeśli tak dajcie namiary , telefon, link do stronki z domkami?
pozdrawiam Was wszystkich
zbynio5o


Pewnie że mamy piękne miejsca na południu Polski, właśnie takie dla
rodzin z małymi dziećmi  " kochany siri".
Tylko jest problem bo możesz nas wyzwać od baranów, jak to zrobiłeś w tem.Miejscówki.
Dlatego ja poczekam i zobacze co Ty na to ?
A miejsce jest superowe, jeżdże tam co roku :-))) (2010/11/12 21:00)

on86


no i po co dogryzasz?? jak masz w ten sposób odpowiadać to ja na twoim miejscu wogóle bym się nie udzielał w tym temacie. fakt - temat miejscówki był dość burzliwy, ale po co to ciągnąć dalej. Ej panowie dajcie spokój. (2010/11/13 15:11)

zima004005


Polecam jezioro czorsztyńskie;-)  http://www.noclegi.fc.pl/spinning.html (2010/11/13 16:29)

siri34


dziękuje za linka na czorsztyn, już nad tym myśle bo dużo dobrego słyszałem o tym miejscu. Czy ktoś ma jeszcze coś do zaproponowania? (2010/11/13 17:41)

kaban


Czorsztyn,Sieniawa (obok Rymanowa),Solina,Myczkowce,Klimkówka(brak domków).To tak ogólnie,ale jest kilka fajnych miejscowości oddalonych o kilka,kilkanaście kilometrów od tych zbiorników a na pewno o tańszych noclegach i z lepszym (typowo domowym) jedzeniem. (2010/11/13 18:42)

plaistman5


jezioro żywieckie. 

osrodek wypoczynkowy rumcajs , sa tam zagłowki , rowerki , niedaleko jest wypożyczalnia łodek. 

50metrów od osrodka dobra miejscówka. 

(2010/11/13 19:34)

siri34


o czorsztynie słyszałem już mnóstwo a czy nad samym jeziorem są domki jakieś? (2010/11/14 18:47)

gmalin77


Witam.
Proponuję Poraj-miejsca w kwaterach prywatnych,lub do wynajęcia domki przy samej rybaczówce-możliwość wynajęcia łodzi.Zbiornik Łąka,niedaleko Pszczyny-nie wiem jak z kwaterami.Solina-spory wybór kwater. (2010/11/14 21:18)

witiakwicol1


Jezioro Żywieckie .Praktycznie z każdej strony są domki do wynajęcia.Samo jezioro pięknie ułożone a i na rybki nie można narzekać bo w sezonie od czerwca do końca września każde wędkowanie jest zakończone jakąś rybką czasem nawet okazem.Na moim profilu kilka zdjęć z brzegów jeziora więc zapraszam do galerii.Pozdrawiam. (2010/11/15 11:55)

Kominek


Możesz sprawdzić np. Niedzica-Zamek, Osada Czorsztyn, Kluszkowce to miejscowości nad samym jeziorem (2010/11/16 19:07)

1953


JAK CIĘ ZAINTERESUJE TO JEST FAJNIE NAD JEZIOREM OTMUCHOWSKIM MA DŁUGI BRZEG OŚRODEK PTTK I MA MIEJSCA NOCLEGOWE  DLA DZIECI DUŻO ZIELENI ALE TO TROCHE NA ZACHUD (2010/11/16 19:24)

u?ytkownik31340


J.Omóchowskie odpada . Spuszczona cała woda i naprawiają wały . alt trochę niżej na j. nyskim można jeszcze połowić a i o kwatere nietrudno

(2010/11/17 11:35)

on86


o czorsztynie słyszałem już mnóstwo a czy nad samym jeziorem są domki jakieś?

Kolego SIRI, można by powiedzieć, że Czorsztyn jest "przy" jeziorze. Dlaczego "przy"?? Ponieważ z najniżej położonego domku i tak trzeba zejść nad jeziorko około 200-300m - nie mam odległościomierza w oczach :P Ja tam byłem w tym roku już drugi raz w tym samym domku i na pewno tam jeszcze przyjade. Po tegorocznych opadach stara droga asfaltowa prowadząca w dół nad samo jeziorko została zamknięta. Jest teraz poprowadzony nowy szlak przez las - znośnie się idzie. Nie wiem jak sprawa wygląda na chwilę obecną ponieważ ja tam byłem w sierpniu. Nie wiem tylko jak wygląda sprawa z połowem rybek. Pozdrawiam on86 (2010/11/17 15:51)

on86


ahh i zapomniałem dodać najważniejszego; w Czorsztynie i okolicach nie spotkałem się z możliwością wypożyczenia domku czy też kempingu; była tylko możliwość wynajęcia pokojów (2010/11/17 15:55)

siri34


hm już zdecydowałem jezioro żywieckie, blisko domu, fajna okolica , jest co zwiedzać no i są piękne sandały:) (2010/11/17 17:42)

plaistman5


dobry wybór pozdrowienia z okolic żywca (2010/11/17 22:10)