Wędkowanie (opłaty PZW)

/ 33 odpowiedzi
jurek


Opiszę wszystko o rybakach, uprawnieniach SSR, PSS, Sanepidu ----- co do sprzedaży i dalszego obrotu ryb , .................................o prawach których 99 procent wędkarzy nie ma nawet pojęcia itp.......................................................pozdrawiam wszystkich serdecznie .........................społecznik Jurek. (2009/03/14 12:02)

u?ytkownik8030


No i świetnie. Znamy powszechnie możliwości kol.Jurka. Mam nadzieję, że w końcu ukaże się materiał przydatny dla wędkarza, bo jak narazie, to mamy tylko mętną wiedzę w dziedzinie praw które są nam dane. Dzięki Jurek za odzew. (2009/03/14 12:33)

Erni


Ooo.. Widzę że Pan jurek jest Strażnikiem tak jak mój wujek św.pamięci... ehh... (2009/03/16 11:20)

jurek


To może i Ty zostaniesz strażnikiem społecznym , i będziesz się narażał dla całej Braci Wędkarskiej ............żeby w sezonie mieli co łowić -----------za nie małe pieniądze opłacone Okręgowi..............wujek pewnie przekazał Ci trochę wiedzy o swojej pracy społecznej.........chyba że czujesz....CYKORA????????????????????? (2009/04/01 11:14)

sacha


@Erni
Mieszkam w W-wie więc moim okręgiem jest mazowiecki.
Ale w tym roku zapłaciłem kartę w siedleckim,jest demokracja czy nie
:-)))Wstąpiłem do koła które ma kawałek własnej wody więc zakładam że przynajmniej część kasy z okręgówki zostanie w kole.Siedlce maja porozumienie z okręgami na których mi zależy (Chełm i Biała Podlaska) ale mają też generalnie z chyba 16 czy 17 innymi.Mazowsze ma 7 porozumień a płocko-włocławski okręg chyba żadnego,no może jedno.Najlepsza jest Legnica,ponad 20 okręgów podpisało z nimi porozumienie. (2009/04/01 13:17)

Erni


Panie Jurku Wujek zmarł gdy miałem około 5 lat także dużo nie pamiętam,Wiem tylko tyle co mi rodzinka odpowiadała(jakie to miał przygody i jak się narażał) CYKORA?Hehehe... w życiu!Czego tu się bać?Ja nie chciałbym być w skórze kłusoli... Strażnikiem wód?Być może w niedalekiej przyszłości ;) Pozdrawiam (2009/04/03 22:26)

Erni


Witam sacha Z tego co wiem okręg krakowski nie ma żadnych porozumień tak więc chyba będę musiał tu trochę dopłacić... Z Chełmkiego koła nie zrezygnuje bo są tam piękne łowiska,po za tym kartę opłacam tam już od 5 lat i za każdym razem gdy wybiorę się tam na rybki nie mogę narzekać.... , a w krakowskim?Szkoda gadać!! Pozdrawiam (2009/04/03 22:37)

qoocam


witam serdecznie Szanownych Forumowiczow:) Chcialbym prosic o instrukcje jak nalezy postapic w nizej opisanym przypadku: mianowicie mieszkam w woj. mazowieckim (pow. wolominski) i stalem sie szczesliwym posiadaczem karty wedkarskiej ok 15 lat temu. Od tamtej pory wedkowalem troszke w przydomowym bajorku i nic poza tym (nigdy nie odprowadzalem zadnych skladek).W tym roku zaproszono mnie na ryby nad jezioro Ros (niedaleko Piszu, okreg suwalski chyba...) Prosze o inztrukcje, jakie oplaty powinienem uiscic, zeby moc sobie spokojnie i legalnie przez 7 dni kije pomoczyc? Z gory dziekuje za pomoc, pozdrawiam! (2011/06/30 00:48)