Zaloguj się do konta

Wędki Mistrall

utworzono: 2011/01/17 10:29
Yubari

Witam jakiś czas temu, prosiłem o informacje na temat wędki Mistrall Olimpic Feder CW 100 g.
Niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, nawet o producencie. To zastanawiające czy nikt nie używa federów Mistralla??
Ponownie proszę o opinię o tym kiju.
Pozdrawiam
[2011-01-17 10:29]

jaras209

Mam Feederka tylko, że w wersji "e-xtreme". Bardzo fajna wędeczka 3,9m, a cw 90 gram.. Mam wrażenie, że ten kijek jest bardziej "przystosowany" na jezioro, też z takim zamiarem go kupiłem, posiadam innego feedera do 100 gram cw i w "E-xtreme" szczytówki są o wiele bardziej cieńsze, a co za tym idzie delikatniejsze (czulsze).
[2011-01-17 13:55]

kamilmroz

Co do feederów Mistralla.. Posiadam Mistralla Deluxe Feeder c.w. 100g, 3,45 m, 3+2. Łowię nią głównie na jeziorze. Dokupiłem do niej miękką szklaną szczytówkę, te węglowe, które były w komplecie były jak dla mnie zbyt sztywne na jezioro. Ogólnie wędka fajna, super pracuje, pięknie wykonana :) jedna wada - po roku okazuje się że korek ma miejscami dziwne ubytki i nie jest to uszkodzenie mechaniczne po prostu korek zapadł się na rękojeści w kilku miejscach (od spodu musiała być dziura w okleinie z korka). Generalnie firma robi na mnie dobre wrażenie,(kolega ma kręcioła z hamulcem walki i całkiem solidnie wygląda i kręci - to tak na marginesie jak jesteśmy już przy feederach). A co do serii Deluxe feeder miękki w porównaniu z np. Mikado UV c.w. 90g, 3,90, 3+5, którego też posiadam. Podczas holu pięknie pracuje :) Pod względem wykonania (nawet ten korka ładny ale z ubytkami) nie można mieć zastrzeżeń, polecam z czystym sumieniem. Mam nadzieję, że trochę Ci pomogłem w temacie feederów Mistralla :) Ale tego Olympica sam musisz sprawdzić :) seria Deluxe - miękki kijek oczywiście to moje sugestywne odczucie - musisz sam się przekonać czy takie lubisz. Ja najczęściej łowie na 2 feederki - ustawiam je równolegle do brzegu- Mistrall bliżej za nim dłuższy Mikado UV. Mikado jest bardziej sztywny - dobrze to widać gdy następują po sobie hole ryb mniej więcej tej samej wagi. To tyle mam nadzieję, że nieco pomogłem - nie posiadam co prawda Olympica, ale mam dobre zdanie o serii Deluxe.
[2011-01-19 09:00]

Yubari

Fajnie, dziękuje nareszcie jakieś konkrety o federach.
Pozdrawiam i Połamania
[2011-01-19 14:55]

Yubari
zobacz www.leszcz.com.pl
Pz
[2011-01-19 15:06]

Yubari

Katalog mam, bardziej interesowały mnie opinie "eksploatacyjne" o kijach.
Pozdrawiam
[2011-01-19 18:48]