Wędki Rozemeijer

/ 3 odpowiedzi
Witam kolegów ! Chciałbym znać waszą opinię na temat wędek spinningowych Rozemeijera . Czy ktoś miał do czynienia z tym sprzętem ? Opis mają zachęcający ale jak w praktyce ?  Z góry dzięki !
scynio


mam w swojej kolekcji Qualifier XTRA 260 o cw. 12-26 gr kij castingowy z pazurem rzecz jasna pod multiplikator, wędka ciekawa z szybką akcją fantastycznie sprawdza sie przy szukaniu sandałów kogutami ale nie tylko, testowałem ją również z dużymi kopytami na cięzkich główkach a nawet ekstremalnie z 100g wobkami - choć miałem później wyrzuty sumienia:)

pozdrawiam Scynio

(2010/11/04 12:08)

u?ytkownik58367


Wędki i kołowrotki holenderskiej  firmy Rozemeijer  można kupić dużo taniej na Allegro u sprzedawcy  Wyprzedaż .Eu. Wyjątkowo niskie ceny tych produktów najprościej można tłumaczyć faktem iż firma Rozemeijer zwyczajnie zbankrutowała podobnie jak inny holenderski producent Ultimate. W kwestii jakości należy  zważyć na fakt iż produkty ( wg reklamy zaprojektowane  przez znanego łowcę Bertusa Rozemeijera ) z pewnością będą w stanie spełnić wymogi zwykłego spinningisty aczkolwiek nie jest to najwyższy segment na rynku wędkarskim . Sam swego czasu zainteresowany byłem kupnem kołowrotka Rozemeijer Qualifier 300 Rd ( do spławika ) lecz mimo że bliski byłem udziału w aukcji , to do tej pory nie mam go  w swojej kolekcji . Reasumując wypowiedź :z pewnością warto zainteresować się pełnowartościowym sprzętem , który sprzedawany jest po niższej cenie z powodu zakończenia działalności producenta . (2010/11/15 23:22)

Waldi Fish


Reasumując reasumację Twojej wypowiedzi mogę stwierdzić , że słusznie prawisz. (2010/11/19 20:23)