Wędki Jaxon Cantara, York Combat

/ 7 odpowiedzi
jak w tytule chodzi mi o to który kij byście mi doradzili :) nie dysponuje wielką sumą jak na razie ale nie będę jeździł na takie ryby po 10 kg tylko takie do 5 kg chyba że coś się większego złapie :) no to podam dwa linki do kijów 1. http://allegro.pl/wedka-jaxon-cantara-carp-3-6m-3-5-lbs-nowosc-i1442929847.html  2.http://allegro.pl/wedka-york-combat-carp-360-3-lbs-mocna-na-grunt-i1458180842.html
u?ytkownik57785


A ja Ci radzę wizytę w sklepie wedkarskim i wybranie z pośród conajmniej 10 kijów, a nie dwóch na Allegro. Kij musisz wziąć do ręki, a nie polegać na gustach innych wędkarzy. Każdy ma swój gust i dopasowuje kije pod siebie. (2011/02/13 22:48)

Paczosek


ja ostatnio na rzeke kupiłem Kongera 150 gr wyrzutu 390cm długości  i moge szczerze polecic kijek leciutki szczerze jak zamawiałem go to myslalem ze bedzie gforszy ale jest naprawde zajebisty i juz na wiekszą rybkę oczywiscie w zestawie miałem 2 szczytówki o innej twardości 


pozdrawiam :) (2011/02/14 00:39)

Przemo-77


Ja dostałem do rączek taką wędeczkę:

LINEAEFFE METAL CARP 3,90 3 1/2LBS - 100 zł włoska robota i powiem Ci że jest ok.


Co do wędek przez Ciebie proponowanych, żadna nie przypadła mi do gustu. Natomiast doradzam Ci tak jak kolega Mastiff wizytę w sklepie wędkarskim, w którym spokojnie kupisz coś do kwoty 100 zł i będziesz zadowolony. Nie napalaj się na towar z allegro. Znajdź sobie kija w sieci poczytaj o nim, a potem pogadaj z facetem w sklepie może ci doradzi lepszy albo spuści z ceny za kij, który wybrałeś na allegro.
 Wizytę w sklepie zacznij od zdania: "oglądałem na allegro wędkę .........." U mnie takie zaklęcie skutkuje tym, że kupuje towar w sklepie za cenę niższą niż na allegro. (2011/02/14 09:56)

bobus86


A ja Ci radzę wizytę w sklepie wedkarskim i wybranie z pośród conajmniej 10 kijów, a nie dwóch na Allegro. Kij musisz wziąć do ręki, a nie polegać na gustach innych wędkarzy. Każdy ma swój gust i dopasowuje kije pod siebie.





jak pisze kolega mastiff idz do sklepou wedkarskiego i tam poszukaj kija jak sie nalezy!!!!sam kupilem kiedys kij na allegro a po otrzymaniu bardzo sie zdziwilem byla to bolonka 6 m za pare groszy,a po rozlozeniu jej nad woda nie moglem jej w reku utrzymac bo byla ciezka jak skur...po co zmarnowac pieniadze i szarpac nerwy? (2011/02/14 10:15)

Chomikus


W 100% popieram kolegę Mastiffa !!! Najlepiej pójść do sklepu podotykać, pomachać wybrać te które najlepiej leżą w ręce a później możesz sobie zamówić na all...o (2011/02/14 11:28)

poszukiwaczsandacza


http://allegro.pl/wedka-jaxon-harmony-carp-3-6m-3lbs-najtaniej-i1417353462.html to jest dobre wędzisko, tanie, i wytrzymałe... kupiłem tą wędkę na sandacza, wyholowałem na nią kilka rybek i jest w miare sztywna itd... na karpia w sam raz ;P (2011/02/14 18:51)

tomas-z


Ja osobiscie polecam Konger Carbomax 3.6 jak dla mnie za ta cene bardzo dobra wedeczka. zamierzam kupic teraz jeszcze jedna...
Ale tak jak kazdy mówi, przed allegro radzilbym wizyte w wedkarskim... (2011/02/14 19:16)