Wędki Dragona do 400zł

/ 5 odpowiedzi
Witam nazywam sie Michał prosiłbym o porade w sprawie wędziska na sandacze z firmy dragona przeważnie będe łowił nad Zegrzem i na Wiśle z brzegu, mogę przeznaczyć od 200 do 400 złotych na wędzisko lub inna firma jaki kij mógł by mi ktoś doradzić. Czasami są przyłowy sumka głownie łowiłbym z opadu pozdrawiam.  
89krzysztof


Ja mam Dragon Millenium Zander 14-35. Daje radę, delikatna szczytówka z włókna szklanego, nie jest zły kijek. Ale każdy lubi coś innego. (2013/11/07 21:24)

tripod


Misiek - chcesz obserwować szczytówkę, czy obserwować plecionkę?To są dwie techniki łowienia z opadu.Łowiąc z oibserwowaniem szczytówki - używa się wklejanki, natomiast obserwując plecionkę - standardowy spinning odpowiednio mocniejszy, o dopasowanej długości i ciężarze wyrzutu.
Który sposób łowienia bardziej cię interesuje?
pozdrawiam (2013/11/08 07:50)

irek23


Witam nazywam sie Michał prosiłbym o porade w sprawie wędziska na sandacze z firmy dragona przeważnie będe łowił nad Zegrzem i na Wiśle z brzegu, mogę przeznaczyć od 200 do 400 złotych na wędzisko lub inna firma jaki kij mógł by mi ktoś doradzić. Czasami są przyłowy sumka głownie łowiłbym z opadu pozdrawiam.  


Przedział cenowy jaki podałeś 200-400zł, raczej nie wypuszcza bubli. Miałem kiedyś Ultimę, niestety potrzebowałem kasy i sprzedałem. Najważniejsze to kup stacjonarnie w sklepie, zobacz jak w ręce leży. W sklepie kupisz taniej niż na aukcjach, i wizualnie ocenisz kijek. (2013/11/08 15:13)

ZanderHunter


Witam nazywam sie Michał prosiłbym o porade w sprawie wędziska na sandacze z firmy dragona przeważnie będe łowił nad Zegrzem i na Wiśle z brzegu, mogę przeznaczyć od 200 do 400 złotych na wędzisko lub inna firma jaki kij mógł by mi ktoś doradzić. Czasami są przyłowy sumka głownie łowiłbym z opadu pozdrawiam.  





Jeżeli chciałbyś coś z Dragona do opadu popatrz na serię Team Dragon TD...coś wybierzesz...a i w cenie się zmieścisz...do serii GS musiałbyś troszkę dołożyć...

P:) (2013/11/08 17:45)

tripod


 porade w sprawie wędziska na sandacze z firmy dragona przeważnie będe łowił nad Zegrzem i na Wiśle z brzegu, mogę przeznaczyć od 200 do 400 złotych.  

Misiek, możesz kupić wędzisko Millenium Power Jig, c.w. 5-25 g, długość do wyboru od 2,25 m, do 2,85 m, do łowienia z opadu. Blank z dużym zapasem mocy (duży Power). Cena w jednym sklepie 217-245 zł.

Inne wędzisko wklejanka, bardzo dobre i uznane przez wędkarezy, to Fishmaker:tutaj masz opisy http://firmadragon.pl/index.php/oferta/wdziska/wdziska-dragon/fishmaker
Wędzisko niby niepozrne, a z wielkim zapasem mocy i wysoką jakością wykonania. Cena 413 - 450 zł, w zalezności od modelu. 

Obejrzyj sobie Express Jig, wklejankę sandaczową. Wędzisko Express to niezbyt drogi i udany blank, tutaj masz opisy http://firmadragon.pl/index.php/oferta/wdziska/wdziska-dragon/express-wedki  Cena 144-199 zł.
pozdrawiam (2013/11/10 07:18)