Wędki Dragon Mega Baits

/ 18 odpowiedzi
Prosiłbym jeszcze opinie na temat wedzisk Dragon mega baits tactic 3 lbs oraz dragon mega baits challenge 3,5 lbs. Jak ze wlasciwosciami rzutowymi tych wedek? Czy 3 lbs jest porownywalna do daiwy black widow 3lbs, czy sztywniejsza? Generalnie czy polecacie wedziska tej serii. Ogladalem w sklepie wedke dragon mega baits impact 2.75 lbs i zrobila na mnie dobre wrazenie, swietna jakosc wykonania i wydawala mi sie dosyc sztywna. 
JKarp


http://www.wedkuje.pl/film,wedka-karpiowa-dragon-mega-baits-combat-carp,76112

JK (2016/04/15 06:42)

konger11


Widziałem to już, ale to co mówią to raczej reklama a nie subiektywna ocena. Jedyne co zapamiętałem z filmiku to, że "ładnie się mocuje kołowrotek". A jaką wędką rzucają na końcu to nie wiem, bo ogladaja 2,75, a polecają 3,5.  (2016/04/15 07:14)

Przedstawiciel Dragon


Właściwości rzutowe są znakomite. Mega Baits, przygpotowując tę i inne oferty wędzisk-karpiówek doskonale zdaje sobie sprawę z oczekiwań karpiarzy - są stosujący wywózkę, ale taże oni i zdecydowana wekszość karpiarzy często stosują zarzucanie ze stanowiska.
Posiadam te wędziska, jak i Combat Carp, i z odpowiedzialnością polecam obie serie. Czy Tactic i pozostałe modele są sztywne? Nie są sztywne, one mają określoną akcję, dysponują doskonałą progresją, czylu świetnie i dynamicznie pracują pod rybą. Z tego, co mi wiadomo, Daiwa Black Widow jest zdecydowanie miększa, o akcji 2 klasy niżej.

pozdrawiam, Waldemar P. (2016/04/28 11:34)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

szlachcic26


dragon mega baits challenge 3,5 lbs jest bardzo sztywna dobra na duze karpie proponowal bym 2.75-3lbs, tactic 3.9m 3lb rzucam na 120-130m zylka 0.3 i ciezarkiem 100-130g.
po sezonie jestem z niej zadowolony (2016/11/18 20:35)

spines21


Dragon Mega Baits

 Tomasz Kowal (konger11)
 2016-04-14

Prosiłbym jeszcze opinie na temat wędzisk Dragon Mega Baits Tactic 3 lbs oraz Dragon Mega Baits Challenge 3,5 lbs. 
Jak ze właściwościami rzutowymi tych wędek? Czy 3 lbs jest porównywalna do Daiwy Black Widow 3 lbs czy sztywniejsza? 
Generalnie czy polecacie wędziska tej serii? 
Oglądałem w sklepie wędkę Dragon Mega Baits Impact 2.75 lbs i zrobiła na mnie dobre wrażenie, świetna jakość wykonania i wydawała mi się dosyć sztywna. 

  (2016/11/19 12:37)