Wędki do 500 zł

/ 4 odpowiedzi
Witam posiadam 1 wędke jaxon zaffira method feeder z drgającą szczytówką oraz do niej kołowrotek jaxon top carp FRXL, posiadam trochę wolnych środków (550zł) chciałbym kupić sobie 1 wędke z kołowrotkiem do spinningu oraz 1 wędkę z kołowrotkiem na spławik jestem początkującym wędkarzem ale już co nie co wyciągnąłem. Polecie mi coś ciekawego ! jestem zainteresowany łowieniem średnich jak i dużych ryb płocie mnie nie interesują :)
siawes


Ja sporo czasu łowiłem szczupaki jak i sandacze kijkiem konger stalion strike furion 223 cm do 18g i swietnie dawal rade :) łowiłem gumami szczupakowymi 2 cm na glowkach do 12g i dawal spokojnie rade :) akurat mam do sprzedania w dobrej cenie ze i na kolowrotek zostanie :) wiec jak jestes zainteresowany zapraszam an priv :) (2018/08/03 07:06)

Sith


(...) chciałbym kupić sobie 1 wędke z kołowrotkiem do spinningu (...) 
Zbyt ogólne pytanie. Co chciałbyś łowić, gdzie chciałbyś łowić?
Poza tym na Forum jest kilkadziesiąt tematów w tym zakresie. Poszukaj trochę, poczytaj, może obejdzie się bez kolejnego elaboratu na to samo, na okrągło powtarzane pytanie... ;>
  PS 550 zł na dwa zestawy, to trochę mało, zdecyduj się na razie na jeden, albo dołóż co najmniej 150.- zł, to już będzie coś sensownego. (2018/08/03 07:12)

Adi777


Spławik jak cięższy to nawet feeder ogarnie, a płoci nie chcesz łowić wieć tu masz taką możliwość. Mam Dragon Power Jig + Dragon nanolite 1015 na zbyciu, choć ten kołowrotek jest za słaby na power jiga. Może zamiast wędki na spławik lepszy by był bat? Zaoszczedzisz na kołowrotku i masz więcej na zestaw spinningowy. (2018/08/03 10:11)