wędkarstwo moje hobby download

/ 26 odpowiedzi
Nie wiem jaki tytuł odcinka dziś oglądałem, jakaś powtórka zapewne. W każdym razie jakiś wędkarz oraz Pan Gutkiewicz łowili płocie. Natrzaskali drobnicy w siaty i na koniec programu te "kiszone" ryby wypuszczają... co ja piszę!!! Wywalają z siaty jak śmieci z kosza do kontenera. Nie jakoś delikatnie tylko po chamsku, z dużej wysokości wywalają. Takie autorytety? To było obrzydliwe.
jaazz7


No cóż proza życia,wielcy mogą sobie pozwolić na więcej.Nic dodać nic ująć.pozdrwaiam (2010/05/16 19:05)

jaazz7


oczywiście pozdrawiam i przepraszam (2010/05/16 19:08)

u?ytkownik1117


pisałem już kiedyś o tym programie, jak widać schodzi na psy, tak wstyd przyznać , ale to prawda, bardzo , ale to bardzo lubiłem ten program oglądać, teraz niestety wogóle mnie nie interesuje, wiele nieprawości i nonsensów tam się naoglądałem i stwierdzam,

ten program już się skończył,  teraz to jest nabijanie kasy przez pewnych ludzi nie mających nic wspólnego z prawdziwym wędkarstwem ...........

(2010/05/16 19:27)

u?ytkownik24522


Kol.Sandokan nie tylko ty masz takie odczucia co do programu TAKA RYBA , PROGRAM TEN JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU SPADA NA DOLNĄ PUŁKE (NA PSY) (2010/05/16 20:40)

Mosiadz23


teraz wspaniałym programem jest Z WĘDKĄ NAD WODĘ w tv trwam prowadzi go wspaniały wędkarza Rafał Bielewicz pokazują to co mi się podoba łapanie w polskich wodach czasem coś jest a czasem nie ale zawsze czegoś można się nauczyć nowego zapraszam do oglądania pozdrawiam wszystkich . (2010/05/16 21:55)

jurek


Zgadzam się z Henrykiem ............... sandokan45 ............... od kiedy zaczęli pokazywać złowione małe szczupaczki ( zwrócił uwagę im kolega wędkarz ---to odpowiedział pan Biedrzyński , że łowili na łowisku prywatnym ) ................ No ale używanie podrywki w programie do pozyskania żywca ( póki co w/g  RAPR-u i Ustawy o Rybactwie Śródlądowym z 18 kwietnia z późniejszymi poprawkami ---------- PODRYWKA JEST NARZĘDZIEM RYBACKIM I TEN KTO SIĘ NIĄ POSŁUGUJE --POPEŁNIA PRZESTĘPSTWO  , GDYŻ NIE JEST UPRAWNIONYM DO RYBACTWA ) ................ TO JUŻ NIEZŁE PRZEGIĘCIE ---------- I jak ma uczyć się młodzież od takiego autorytetu .............. Pan Jerzy jest u Nas zalogowany , ale nigdy nie próbował się z tego wytłumaczyć -------------- Dziwimy się potem , że rośnie nam kłusownictwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . (2010/05/17 10:21)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jorg69


czytając te wypowiedzi słuszne , przychodzi mi na myśl gazetka WW ale starsze roczniki tam tez kiedyś buło więcej porad i treści z nad naszych wód niż teraz gdzie reklamuje się łowiska w Norwegi lub prywatne to samo dzieje sie w innych wędkarskich gazetach dostępnych w naszych sklepach czy kioskach
i jak tu uczyć młodych wędkarstwa a nie każdy ma ojca czy dziadka wędkarza
pozdrawiam wszystkich czekając na lepsza pogodę (2010/05/17 12:04)

kris0kros


Chociaż TV Trwam bardzo źle mi się kojarzy to faktycznie program ''Z wędką na wodę" jest godny uwagi w szczególności dla początkujących wędkarzy, a Taaaka ryba to już przeżytek podobnie jak wędkarstwo moje hobby w tvn turbo tak na prawdę wszystkie te filmy już były w gazecie wiec w 100% są w sieci czyli prawie każdy może sobie go ściągnąć=obejrzeć kiedy chce i to w całości a nie w częściach. (2010/05/17 14:28)

u?ytkownik18880


teraz wspaniałym programem jest Z WĘDKĄ NAD WODĘ w tv trwam prowadzi go wspaniały wędkarza Rafał Bielewicz pokazują to co mi się podoba łapanie w polskich wodach czasem coś jest a czasem nie ale zawsze czegoś można się nauczyć nowego zapraszam do oglądania pozdrawiam wszystkich .


Też to z checią oglądam tam przynajmniej jest z czego się uczyć pokazują wszystko co jest potrzebne do łowienia a TAAAKA RYBA  to już przeżycie chociaż kiedyś z checią czekałem na kolejne odcinki (2010/05/17 17:30)

hapten


zgadzam sie z Panami, kiedyś odcinki były milsze dla oka i ucha, jeszcze co mnie troche denerwuje, to montaż filmu, wiele ujęć jest pokazywanych juz na początku filmu a akcja bedzie działa sie na koncu albo wogóle jej nie ma (chociaż by ujęcia walczacych ryb z haczykiem w pysku).No i oczywiscie ta podrywka do pozyskania Karasi na zywca;/ dobra nauka;/ pozdrawiam. (2010/05/17 18:13)

SHARPSIWY


Tak to szczera prawda.ten program to już dno,a tak się dobrze zapowiadał.na 25 odcinków 1 jest o metodzie spławikowej,a reszta o spiningó lub muchówce. (2010/05/20 04:48)

rastif


Chętnie kidyś oglądałem te programy,niedawno oglądałem program wędkarski na  TV Turbo o wyprawie na ryby gdzieś na rzekach wenezueli,nie wiem dokładnie poniewarz programu nie oglądałem w całości,ale kogo stać na takie wyprawy, więc uważam że lepiej by było aby pokazywano więcej progrmów poradnikowych i mniej reklam w czasie tak krutkich programów. (2010/05/20 08:29)

u?ytkownik31907


Chętnie kidyś oglądałem te programy,niedawno oglądałem program wędkarski na  TV Turbo o wyprawie na ryby gdzieś na rzekach wenezueli,nie wiem dokładnie poniewarz programu nie oglądałem w całości,ale kogo stać na takie wyprawy, więc uważam że lepiej by było aby pokazywano więcej progrmów poradnikowych i mniej reklam w czasie tak krutkich programów.







zgadzam sie powinni pokazywac polskie łowiska metody polowu i rozne rady (2010/05/20 12:31)

jorg69


kasa robi swoje i tylko to sie liczy w tym materialistycznym swiecie (2010/05/20 22:24)

zorro


Pozwole sobie i ja wypowiedzieć na dany temat. Zacznę od końca. Co do programów na TVN turbo - Męskie hobby wędkarstwo. Kolekcjonuje wszystkie filmy Redaktora Naczelnego Pawla Mireckiego miesiecznika "wędkarstwo moje hobby", i naprawde wiele z nich jest nakręcanych nad polskimi wodami. Według mnie sa bardzo ciekawą alternatywą dla Polskiego TAAAAKA RYBA, jak i zagranicznego Rex Hunt-a czy też "fish und fank" (pewenie żle napisałem). Każda wyprawa w nich jest inna, raz materialy mają kierunek typowo instruktażowy, innym zaś, są typowymi relacjami z wypraw tzw. "w nie znane." Każdo razowo, prawie calość złowionych ryb trafia szybko do wody, a poławiają je i udzielaja rad prawdziwi profesjonaliści, z Pawlem na czele. Także moim zdaniem filmy te zasługuja na wysoką ocenę. A co do Taaaka ryba - napisaliście juz prawie wszystko. A tego drugiego programu jeszcze nie mialem przyjemności oglądać także wstrzymam sie od glosu. Pozdrawiam Chłopaki (2010/05/20 23:01)

luciano


Koledzy a moglibyście napisać kiedy i o której godzinie jest ten program w telewizji Trwam? Będę bardzo wdzięczny. (2010/05/21 14:32)

luciano


przedostatni przycisk licząc od lewej wciśnij (2010/05/21 15:38)

u?ytkownik1117


po ostatnim wydaniu TAAAKA RYBA kolega Jerzy powiedział że , wyprawy zagraniczne są rewelacyjne i ma wiele przeżyć, a po powrocie do kraju , przez wiele miesięcy nie chce mu się łowić na naszych łowiskach w Polsce,

jak widac zasmakował już świata i w Polsce mu się nie podoba ...........

(2010/05/22 10:22)

babirus1978


Te programy jest to czysty chwyt reklamowy,jest tam pokazane ile mozna złapac przy zastosowaniu ;zanęt, przynęt i innych aksesoriów; wyprodukowanych przez niekturych panów występujących w tym programie.Oglądałem kilka odcinków np;o połowach na Solinie lub pstrągach na Sanie ;i mi się podobały,lecz po oglądnięciu odcinka o kturym pisze kolega Artus poczułem zniechęcenie . (2010/05/22 13:41)

u?ytkownik10466


A ja niesmak i żenadę,święte krówska cholerne,we łbach się poprzewracało od nadmiaru komercjalizacjii.Ludzie którzy powinni byc wzorem dla innych,dla młodzieży,promowwać gdzie tylko się da wedkarstwo jako czysty i wspaniały sport dla ludzi z zasadami etycznymi i kodeksem moralnym,zachowują się jak banda zasranych buraków w gumofilcach.Kiedyś wedkarstwo było nieco inne,lepsze,bardziej honorowe,teraz do tego wspaniałego hobby wkradła się ekonomia,lecz co się dziwić skoro reprezentują je tacy ludzie. (2010/05/22 17:34)

dziadek2


Kamil - też do innych zainteresowanych każdy czwartek około godz 22:10 TV Trwam jest program z wędką nad wodą  czasami warto obejrzeć są niekiedy ciekawe tematy poruszane i porady  (2010/05/27 08:34)

u?ytkownik31907


A ja niesmak i żenadę,święte krówska cholerne,we łbach się poprzewracało od nadmiaru komercjalizacjii.Ludzie którzy powinni byc wzorem dla innych,dla młodzieży,promowwać gdzie tylko się da wedkarstwo jako czysty i wspaniały sport dla ludzi z zasadami etycznymi i kodeksem moralnym,zachowują się jak banda zasranych buraków w gumofilcach.Kiedyś wedkarstwo było nieco inne,lepsze,bardziej honorowe,teraz do tego wspaniałego hobby wkradła się ekonomia,lecz co się dziwić skoro reprezentują je tacy ludzie.

szczera prawda tak się ułożyło w naszym mały kraju. ale naszczescie nie wszyscy sa tacy
(2010/05/27 09:44)