Wędkarstwo w Irlandi

/ 4 odpowiedzi
Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was łowił kiedyś w irlandi może w okolicach miejscowości Killarney płynie tam dość duża rzeka i latem widziałem tam piękne ryby. proszę o wasze opinie :)
tolus


To jest jedna z setek jak nie tysiecy rzek w Irlandii. Osogiscie lapie na rzece Clare i Cong. Wyniki sa swietne, szuple do 12kg, pstragi do 6-7kg lososie 10kg. Weja na stonke fishmaniak.ie tam powinienes dowiedziec sie czegos wiecej. A jezeli chcesz przyjechac na ryby do irska to znajdziesz tam przewodnikow polakow, swietni chlopacy i wiedza i znaja sie na rzeczy. Polecam ich. (2010/05/04 18:58)

Vito1972


Wędka o której mowa - rzeczywiście niezbyt nadaje się do łowienia na spławik . Zgadzam się opinią kolegów iż kije te w ostateczności można wykorzystać do spinningu .A dlaczego w osteczności ? Otóż dlatego że wędka

King Beatiful Manatee

to z pewnością wątpliwej jakości - bazarówka , kupiona w sklepie ZŁOTA RYBKA.PL .Sklep ten sprzedaje wyłącznie wędki z ZSRR , określając je mianem "produktów znanej uznanej marki ". Myśląc natomiast o dobrym   , tanim "kiju " do spławika warto pomyśleć o wędziskach takich jak choćby :ROBINSON XENON FLOAT MASTER 400CM /10 -30 G  , ROBINSON XENON TELE FLOAT 5 -25 G /360CM , ROBINOS

Jeśli bedziesz w Ballinrobe wstąp do Inch’s Pub zapytaj o Kena(koleś wychował się wCommonwealth of Australia  .." dziada "robi niezly survival hunter.. dla obcokrajowców , jak każdy "człowiek' lubi się nawilżyć miejscowym trunkiem,, Zapoznał mnie z..miejscowym

jack1980r


Dawno mnie tu nie było, z grubej rury.......http://www.forumfishmaniak.pl/2-days-of-extreme-fishing-t2268.html

Pozdrawiam Jacek. (2010/09/22 22:26)

vvkwvv


Ja mieszkam w Irlandii już ponad 2 lata .o łowieniu w rzekach irlandzkich to dużo nie wiem ale za to wiem dosyć dużo o łowieniu w morzu . jeśli chodzi o spining w morzu to najlepiej na srebrną rybkę a jak na grunt to na kraby bez skorupy ( mają one zielony kolor i można je znaleźć pod glonami ) (2010/10/22 18:17)