Wędkarstwo morskie Łeba.

/ 2 odpowiedzi
Jeśli wybieracie się na wędkowanie do Łeby, zapraszamy na nowo wyremontowaną jednostkę \"Szmugler\", która nada nowy wymiar wędkarstwu morskiemu. Super warunki socjalne, pyszne jedzenie- śniadania i ciepły posiłek po południu, a do tego miła i fachowa obsługa. Szyper z wieloletnim doświadczeniem! Rezerwacje już od maja. Zapraszamy
kurszewski1

Pływałem na tej jednostce i jeśli będzie jeszcze lepiej jak było to mogę z całą odpowiedzialnością polecić ją wszystkim wielbicielom połowów watłuszy.Ta jednostka jak chyba żadna inna ma warunki socjalne,szybko dopływa na łowiska oraz jak sądzę niesamowitą zupkę rybną ze świeżutkiego dorsza.Sam pewnie wybiorę się na pierwszy rejs jeśli tylko czas i pogoda pozwoli.Pozdrawiam nowych właścicieli i życzę samych sukcesów. (2016/03/30 12:45)

lukasz-jackowski

Sama prawda - warunki socjalne wręcz bardziej niż idealne. Kuter zadbany, przestronny, z messą i czystą toaletą. Pyszne jedzenie - także się zgadza! Zupy rybnej ugotowanej przez Pana Wiesława powinien spróbować każdy. ;) Do tej pory wędkowałem w Ustce i kilka razy w Darłowie, na Szmuglerze w Łebie byłem pierwszy raz 01.09 i od teraz na pewno to będzie moje stałe miejsce. Szyper naprawdę mega doświadczony, intensywnie szukający ryb, pomagający klientom. Ci mniej doświadczeni dzięki niemu także byli bardzo usatysfakcjonowani. Do zobaczenia niebawem.
  (2017/09/04 23:52)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja