Wędkarstwo w wyborach

/ 8 odpowiedzi
Przegląjąc net znalazłem taką oto ciekawostkę - jeden z kandydatów do sejmiku mazowsza przyjrzał się sprawie rybaków na zal. zegrzyńskim. Tak napisał na swojej stronie:
"Sam jestem wędkarzem.  Wiem co znaczy bezsilność faceta z wędką, który sterczy nad brzegiem jeziora czy rzeki, i ma złudzenia, że uczestniczy w zorganizowanym, praworządnym systemie gospodarki rybnej, który zarybia, dba o standardy własnego łowienia, a gdzie tylko spojrzy na boki, widzi usankcjonowane instytucjonalnie kłusownictwo, łamanie elementarnych kodeksów nie tylko środowiskowych, etycznych, ale… karnych! Tak, ten problem chciałbym wziąć pod lupę, kiedy tylko będę miał taką możliwość. Bo tzw. „fanaberia wędkarska” to nie satysfakcja kilkuset tysięcy osobnych zwariowanych facetów, ale to troska o stan przyrody, ekologię, zasobność naszych wód, to troska także o jakość naszego wspólnego życia!!!"Pełny tekst znajduje się tu:nielegalne odłowy na zegrzu.
Zastanawiam się, gdyby tak więcej kandydatów, a pewnie sporo z nich to również wędkarze, pamiętało o tym, że zdobywając mandat mogą pomóc w naszej wspólnej sprawie. Być może wtedy mielibyśmy wszyscy jakąś siłę przebicia. I Panowie na Twardej też inaczej spoglądaliby na "szarą wędkarską masę"? Czy to marzenie ściętej głowy czy realna możliwość?
lynx


tak zwana kiełbasa przedwyborcza....

Chyba tak. (2014/11/06 23:01)

Ronin1


Proszą żeby załatwić im prace, całkiem niezłą zresztą. Później o nas zapomną. (2014/11/08 21:10)

El Mariachi


Kiełbasa przedwyborcza ?! Wiedziałem, że to gdzieś widziałem :)
Hipokryzja czy co ?

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,wybory-wladz-w-kole-pzw-miasto-ketrzyn-2014,78362 (2014/11/09 10:24)

ryukon1975


Wędkarstwo w wyborach


Czyli już niżej Polskie wędkarstwo nie upadnie.

(2014/11/09 10:48)

aganieszka


Ja nie wiem, czy to kiełbasa wyborcza czy ryba, ale przynajmniej temu jednemu chciało się zejść do poziomu wędkarzy i się tym zainteresować. W końcu jak coś można zrobić w sejmiku, niech robi. (2014/11/10 16:39)

Ronin1


Ja nie wiem, czy to kiełbasa wyborcza czy ryba, ale przynajmniej temu jednemu chciało się zejść do poziomu wędkarzy i się tym zainteresować. W końcu jak coś można zrobić w sejmiku, niech robi.


Zauważyliście że nowy lub nowa na portalu zawsze jest za?. To trochę dziwne. Wygląda to tak jak by to napisał sam zainteresowany. (2014/11/10 19:20)