Wędkarstwo bez barier

/ 2 odpowiedzi
Koledzy pierwszy pomost przystosowany dla potrzeb niepełnosprawnych wędkarzy powstał w ośrodku wypoczynkowym MPT w Wiartlu k .Pisza z incjatywy Pana Henryka Paluch BRAWO. wiadomość i internetu.
slawomir66


Witajcie koledzy. Brawa dla Pana Henryka za inicjatywę. Wiele pisaliśmy i dyskutowaliśmy na forum na temat pomocy nad wodą osobą niepełnosprawnym. Taki temat był również poruszony na zebraniu sprawozdawczym w moim kole.  norbiko1 ty możesz wiedzieć najlepiej bo dzięki Twoim działaniom ruszył z miejsca problem jak to jest ciężko przekonać ludzi do swych racji. Na zebraniu był przedstawiciel ZO z którym dyskutowaliśmy na temat dostępności do wód dla osób niepełnosprawnych i możliwości wykonania min. pomostów. Ludzie problem powstał nie w samej chęci wykonania tylko  z jaką niepełnosprawnością ci ludzie będą. Dla mnie chore. Nie liczy się chęć podjęcia tematu tylko z góry przedstawienie problemów dla mnie błahych. A bo czy to mają być dla osób z niepełnosprawnością ruchową, czy dla słabowidzących itd , itp.
Fakt faktem, że koledzy wędkarze przegłosowali jednogłośnie wniosek do ZO o wykonanie takich miejsc nad Zal. Sulejowskim. Poczekamy na decyzje i zobaczymy. Pozdrawiam wierzących w cuda. (2010/02/10 17:17)