Wędkarstwo karpiowe metoda włosowa

/ 5 odpowiedzi
Witam zwracam się z uprzejm± pro¶b± do karpiarzy. Dzisiejszego dnia wybrałem się do sklepu wędkarskiego.Miła pani poleciła mi haczyki na włos mówi±c ,że haczyki dobrze sprawdzaj± się na karpie jako iż posiadam sprzęt karpiowy i chce zostać  karpiarzem mam do was wielk± pro¶bę.Mogliby¶cie mi wytłumaczyć jak zrobić taki zestaw z włosem i splawikiem jak ma wygl±dać co włożyć w włos co na haczyk , jakie najlepsze s± kulki, co¶ takiego chciałbym wiedzieć  z góry dziękuje i my¶le że to pomoże takim niedo¶wiadczonym wędkarz± jak ja którzy chc± zostac karpiarzami. Z góry dziękuje Kuba
u?ytkownik91421


Kubusiu malutki:)
Ja bym proponowal,ze bys wlosowa metode stosowal z gruntu:):)
nie spotkalem jeszcze nikogo ,co by lowil wlosowa metoda na splawik,ale moze sei myle:)
ja stosuje grunt.

ok to tyle w ramach zartu :)
jesli sie chcesz czegos konlretnego dowiedziec ,to pisz na priv:)odpowiem Ci chetnie:_):)
pozdro;) (2012/04/30 16:21)

kubeq123


Po 1 primo ogarnij mam 181cm po 2 primo nie kubusiu bo wcale mnie nie znasz. (2012/04/30 17:03)

wasyl480


witam kuba  potwierdzam  kolega  ci  dobże  podpowiada  metoda  na włos  to  raczej  z  gruntu  pozdrawiam.. (2012/04/30 17:10)

kamael


http://bit.ly/JuD8zx (2012/04/30 22:56)

rafall258


To że masz 181 cm wzrostu nie oznacza że nie można do Ciebie mówić Kubu¶ ;p , po za tym słuchaj podpowiedzi wykwalifikowanych Karpiarzy a nie oburzaj sie z powodu jakiego¶ zdrobnienia :D , Natomiast na włos możesz założyć kuleczkę proteinow± , kukurydze ,fasolkę wszystko co sie na nim utrzyma i zwabi Karpika . Na haczy nie zakładamy nic :D !
Pozdrawiam
Rafał :D (2012/05/01 13:08)